Obozy naukowe

XXXIII Zimowa Szkoła Matematyki

Obóz odbędzie się w dniach 4-8 III 2024 w Polanicy-Zdroju. Szczegółowe informacje są tutaj.

Letni Obóz Naukowy

Obóz odbędzie się w dniach 15-19 VI 2024 w Polanicy-Zdroju. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy zamieścimy w maju.

Obóz Olimpiady Matematycznej

Obóz odbędzie się w lutym 2024. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy zamieścimy w styczniu.

Obóz Olimpiady Matematycznej Juniorów

Obóz odbędzie się w dniach 17-19 XI 2023 w Starej Łomnicy.
Koszt 350 zł + przejazd PKP do/z Bystrzycy Kłodzkiej.
Zgłoszenia uczniów są przyjmowane wyłącznie od nauczycieli na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl. Warunkiem kwalifikacji jest udział w teście olimpijskim i wysłanie zadań z części korespondencyjnej zawodów.

opłata
350 zł (noclegi, wyżywienie, przejazdy autokarem, materiały dydaktyczne)
płatne na konto FMW (do 1 XI):
56 1950 0001 2006 0692 5295 0002 PeKaO
w treści: obóz OMJ + nazwisko dziecka

miejsce
Osada "Górski Potok"
Szychów 24A, 57-521 Stara Łomnica
tel. 531 654 640
e-mail: recepcja@osadagorskipotok.pl
www: https://osadagorskipotok.pl

kierownik
Małgorzata Mikołajczyk (IM UWr)
e-mail: mikolaj@math.uni.wroc.pl
tel. 713361085 lub 713757416

dojazd
Pociągiem relacji Wrocław Główny Lichkov (odjazd 14:10) do stacji Kłodzko Miasto (przyjazd 15:42) i dalej podstawionym autokarem do ośrodka. Powrót analogicznie (odjazd z Kłodzka Miasto o 14:35, przyjazd do Wrocławia 16:23).

zbiórka

  • W holu Dworca Głównego PKP pod zegarem o godz. 13:40 z wykupionym biletem do Kłodzka Miasta i z powrotem. Wyjście na peron we Wrocławiu w dniu wyjazdu o godz. 13:50.
    Kontakt do opiekuna na zbiórce Wrocław-Główny (aktualny tylko w dni przejazdów): 730064580.
  • Na peronie II dworca Wrocław-Mikołajów godz. 14:00, odjazd pociągu godz. 14:01. Na peronie będzie czekał na dzieci opiekun (kontakt aktualny tylko w dniu wyjazdu: 793033339).

należy zabrać

  • aktualną legitymację szkolną
  • podpisaną zgodę rodziców na wyjazd (druk na dole strony)
  • notes i coś do pisania
  • latarkę
  • obuwie zmienne

uczestnicy
dojazd:

  • W - pociągiem z Wrocławia i dalej autokarem
  • wł - dowóz i odbiór dziecka z ośrodka
l.p. imię i nazwisko afiliacja dojazd domek
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Ryszard Bogacz (u)
Kalina Byrka
Aleksandra Dudek
Karolina Feczan
Jan Gajdowski (bG)
Filip Garbicz
Wiktor Gatner
Bartosz Grot
Lena Jenaszek
Franciszek Kopeć
Mikołaj Kozłowski
Jan Kropidłowski
Szymon Krowisz
Karol Król
Mariia Kulyk
Michał Maciołka
Jakub Matuszewski
Małgorzata Mikołajczyk
Julian Muskała
Nadia Ochędzan
Michał Orski
Filip Pawicki
Łukasz Pieron
Grzegorz Przewoźniczek (u)
Tymoteusz Skiba (u)
Mikołaj Sklarczuk
Piotr Słabicki
Łukasz Smyk
Adam Szymczak
Antoni Winiarski
Ignacy Włodarski
Urszula Zimoch
KM OMJ
KM OMJ
SP 76 Wrocław
MdM Juniorzy
KM OMJ
SP 76 Wrocław
KM OMJ
MdM Juniorzy
KM OMJ
SP 76 Wrocław
SP 76 Wrocław
KM OMJ
SP 36 Wrocław
SP 76 Wrocław
KM OM
MdM Juniorzy
KM OMJ
KM OMJ
MdM Juniorzy
KM OMJ
MdM Juniorzy
MdM Juniorzy
MdM Juniorzy
KM OMJ
KM OMJ
SP 76 Wrocław
KM OMJ
MdM Juniorzy
KM OMJ
SP 76 Wrocław
KM OMJ
KM OMJ
Mik/W
W
W
Mik/W
Mik/W
W
Mik/W
Mik/W
W
W
W
W
W
W
W
Mik/W
Mik/W
W
W
W
W
Mik/W
Mik/W
W
Mik/W
W
W
Mik/W
Mik/W
W
W
W
1
4
4
4
1
2
3
1
4
2
2
2
3
2
4
3
3
4
3
4
3
2
1
1
1
2
1
3
3
2
1
4
  kadra      
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Małgorzata Mikołajczyk
Jakub Chytla (W)
Dawid Migacz
Daria Perkowska
Mateusz Marecki
Michał Śliwiński (W)
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
  2
1a
1a
1b
1a
3

szkic planu zajęć

data przed południem po południu wieczorem
piątek
17 XI
  14:10 odjazd pociągu z Wrocławia
15:45 odjazd autokaru z Kłodzka
16:30 zakwaterowanie
17:00-18:30 Bigos geometryczny (Mar)
18:30 kolacja
20:00-21:00 zajęcia
Rozwijanie wyobraźni (IG + st)
sobota
18 XI
8:00 śniadanie
9:00-10:30 Niezmienniki (DM)
11:00-12:30 Symetria (MS)
13:00 obiad
15:00-16:00 przygotowanie do meczu
16:30-18:00 mecz matematyczny
18:00 kolacja
19:00-20:30 saunarium pod gwiazdami
20:30-22:00 Trójkąty i ich okręgi wpi-, opi- i dopisane (DP)
 
niedziela
19 XI
8:00 śniadanie
9:00-10:30 Zasada szufladkowa (DM)
11:00-12:00 Symetria 3 (MS)
12:00-12:30 pakowanie
i porządki w domkach
12:30 - zakończenie obozu
12:45 obiad
13:20 odjazd autokaru do Kłodzka
14:35 odjazd pociągu do Wrocławia
16:23 przyjazd do Wrocławia
 

 

ZałącznikWielkość
PDF icon druk zgody rodziców88.5 KB