SP GRUPA A (kl. 4-6)
l.p. | imię | nazwisko | szkoła | klasa | pok | zb | d |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. |
Mateusz Natan Filip Julia Wiktor Roman Hanna Franciszek Mikołaj Antoni Michał Antoni Jakub Stanisław Jan Jakub Mateusz Jerzy Adam Filip Adam Szymon Jan Antoni Ignacy Urszula |
Bazan Brodzki Dudziński Figura Gatner Kamiński Kalus Kopeć Kozłowski Kurlej Maciołka Mały Młyńczak Nowacki Przydróżny Ptak Sidorczuk Skobliński Stanek Stępień Szymczak Śpiewak Węgrzyn Winiarski Włodarski Woźniak |
SP 3 Wrocław MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr SP 3 Trzebnica MdM 9 IM UWr MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr SP 81 Wrocław SP 81 Wrocław MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 13 IM UWr SP 27 Wrocław SP Nurt Wrocław SP Nurt Wrocław MdM 9 IM UWr SP 3 Trzebnica MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr SP Ręków MdM 9 IM UWr MdM 9 IM UWr |
6 4 5 5 5 4 4 6 6 5 6 4 4 6 6 4 6 5 4 4 5 6 5 6 4 4 |
d2 d1 d2 p5 d2 d1 p5 d3 d3 d2 d2 d1 d1 d3 d3 d1 d3 d2 d1 d1 d2 d3 d2 d3 d1 p5 |
wł Ww Ww Ww Ww Ww wł/Ww Ww Ww Ww Ww wł/Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww |
n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n |
8+ 8+8+3 |
lista rezerwowa
1. Kamil Guszpit SP 1 Wołów
2. Tadeusz Kośmider MdM Juniorzy
3. David Byelchyk MdM Młodzicy
4. Tymoteusz Skiba MdM Juniorzy
SP GRUPA B (kl. 7-8)
l.p. | imię | nazwisko | szkoła | klasa | pok | zb | d |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. |
Wojciech Maciej Piotr Jakub Jędrzej Zuzanna Tymoteusz Kacper Antoni Mateusz Oliwier Iwo Kinga Anna Maria Jakub Magdalena Aleksander Antoni Karolina Mateusz Marko Hanna Iga Jan Michalina Maria Zofia Maja Franciszek Paweł |
Banasiak Boroń Celej Dolla Dobrowolski Dulewicz Dygoń Fulczyk Gabryszewski Jurach Kwiatkowski Lizurej Łupińska Mykuliak Nowicki Pawicka Porębny Putek Pyzik Rząsa Savytskyy Siudzińska Szostak Szostek Świerkosz Warachim Waszkis Wieczorek Winiarski Zatorski |
OMJ IM UWr OMJ IM UWr SP Wierchy Kw OMJ IM UWr OMJ IM UWr OMJ IM UWr SP Wierchy Kw OMJ IM UWr MdM 9 IM UWr SP 76 Wrocław SP 13 Tom. Maz MdM 9 IM UWr MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr SP Wierchy Kw OMJ IM UWr OMJ IM UWr MdM 13 IM UWr OMJ IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 9 IM UWr SP 76 Wrocław MdM 13 IM UWr MdM 13 IM UWr MdM 9 IM UWr MdM 13 IM UWr OMJ IM UWr MdM 9 IM UWr SP Wierchy Kw |
7 8 7 8 8 8 7 8 7 8 8 8 7 7 7 8 7 7 8 7 8 8 8 7 7 7 7 8 7 7 |
d5 d5 d4 d8 d8 d6 d4 d5 d4 d5 d5 d5 d6 p4 d4 d6 d4 d4 d6 d5 d5 d6 d6 d4 p4 p4 p4 d6 d3 d4 |
Ww wł/Ww wł/Ww Ww Ww Ww Kło Ww Ww Ww/wł wł Ww Ww Ww wł wł/Ww Ww Ww Ww Kło Ww/wł Ww Ww Ww Kło Ww wł/Ww Ww Ww wł/Ww |
n n n n n n n w n n n n n n n n n n n n n n w n w n n n n n |
8+8+8+4 |
lista rezerwowa
1. Franciszek Kurlej SP 76 Wrocław
2. Olga Janusiewicz SP 3 Trzebnica
3. Aleksandra Dudziuk SP 6 Jelenia Góra
4. Nel Naumowicz SP 6 Jelenia Góra
5. Jakub Blaszkiewicz SP 6 Jelenia Góra
6. Wiktoria Kokot SP 6 Jelenia Góra
7. Szymon Matusiak SP 1 Trzebnica
8. Tola Matyasik SP 1 Trzebnica
9. Piotr Lecyk SP 3 Wrocław
GRUPA C (LO)
l.p. | imię | nazwisko | szkoła | klasa | pok | zb | d |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. |
Kinga Wiktoria Marta Szymon Radosław Maja Oliwier Mark Wiktoria Zuzanna Emilia Klaudia Wiktoria Michał Aleksandra Yaroslav Illya Vladyslav Matylda Natalia Michał Nina Maciej Jakub Julia Marika Mateusz Michał Urszula Natalia Jakub |
Błaszkiewicz Bazan Drelichowska Gorczycki Górzyński Jas Jokiel Kamiński Karita Kasprzak Królikowska Kruk Maciuszczak Mądrala Muzaj Mykuliak Nikonenko Nikonenko Odrowąż-Wilkońska Osińska Plata Słobodzian Szczerczowski Szydło Śnieżek Wardzała Wawrzyniak Węgrzyn Wojtasik Wróblewska Żojdzik |
LO 3 Ww KO IM UWr ALO PWr MdM IM UWr KO IM UWr MdM IM UWr ALO PWr MdM IM UWr LO 14 Ww MdM IM UWr LO 5 Ww MdM IM UWr LO 5 Ww KO IM UWr MdM IM UWr KO IM UWr KO IM UWr KO IM UWr LO 5 Ww LO 3 Ww KO IM UWr LO C. Nysa KO IM UWr LO 3 Ww LO C. Nysa LO 14 Ww KO IM UWr KO IM UWr KO IM UWr LO 13 Ww ALO PWr |
1 1 2 2 2 1 1 2 3 1 2 1 2 3 1 3 3 2 3 3 2 3 3 3 2 3 1 2 1 1 2 |
d10 d10 d6 d7 d7 d10 d8 d7 d9 d10 d9 d10 d9 d7 d10 d7 d7 d7 d9 d9 d8 d9 d7 d8 d9 d9 d8 d8 d10 d10 d8 |
Ww wł Ww Ww wł/Ww Strz Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Ww Kło Ww Ww Kło Ww Ww Ww Ww Ww Ww |
n w w n n w n n w n n n n n n n n n n w n n n n n n n n n n n |
8+8+8+8 |
lista rezerwowa
1. Bartłomiej Bychawski ALO PWr
2. Jakub Rudzik ALO PWr
3. Jakub Mittelstaedt XIII LO Wrocław
kadra
l.p. | imię | nazwisko | afiliacja | pok | zb |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. |
Małgorzata Michał Michał Dawid Daria Barbara Karolina |
Mikołajczyk Śliwiński Dymowski Migacz Perkowska Rolska Szymańska |
IM UWr IM UWr IM UWr IM UWr IM UWr IM UWr IM UWr |
p.2 p.3 p.1 p.1 p.1 p.1 p.1 |
Ww wł/Ww wł/Ww Ww/wł Ww Ww/wł wł/Ww |