Próg kwalifikacji do finału wynosił w poszczególnych kategoriach (na 10 pkt. możliwych):
Przy nazwiskach uczestników eliminacji podajemy wynik uzyskany za najwyżej oceniony model. Kreska oznacza, że model nie dotarł do organizatorów. Pogrubieniem zaznaczono nazwiska finalistów.
Na dole strony w pliku .pdf zamieszczamy listę zawodników ze szczegółową punktacją.
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | wynik |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. 51. 52. 53. 54. 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. 94. 95. 96. 97. 98. 99. 100. 101. 102. 103. 104. 105. 106. 107. 108. 109. 110. 111. |
Amelia Bajor Katarzyna Bara Paulina Bąk Yasmin Beddad Julia Białas Marcelina Bileńska Weronika Biłat Marcelina Bolonek Mateusz Borecki Kamila Butyńska Maciej Chodnik Mikołaj Cholewiński Hubert Cymbalista Natalia Czenczek Aleksandra Czerw Karolina Ćwiek Martyna Ćwiek Mia Ćwirko-Nasierowska Klaudia Danielak Dorota Dominików Sara Fojt Małgorzata Gąszczak Monika Gołąb Bartosz Gruca Michał Grzegorski Zuzanna Hes Julia Hryniewiecka Zuzanna Jańska Weronika Jarosz Karolina Jędraszek Wiktor Józefiak Mateusz Jurek Agnieszka Kałdunek Sebastian Kawa Agata Kazubska Adrian Komadowski Zuzanna Kopeć Jakub Korytkowski Jarosław Korzeniowski Mateusz Kosak Amelia Kowalczyk Aleksandra Kozicz Nikola Krymowska Kacper Kubasik Natan Kubista Patryk Kucypera Marta Kućmierczyk Michał Kulbacki Dagmara Kupis Daniel Kuraj Mateusz Kuśmiński Aleksandra Kwaczeniuk Oliver Lee Wiktor Lepak Maria Lesiak Katarzyna Leśniak Alicja Lubelska Maja Maciejak Justyna Maciejewska Wiktoria Majczak Kamil Malarz Dominik Martowski Klaudia Matusiewicz Aleksander Mąkowski Amelia Mędryk Jonasz Miśka Patrycja Młynarowicz Weronika Moch Martyna Moskal Nafisa Naziri Bazyli Niesłuchowski Jakub Nnoli Małgorzata Olszewska Oliwia Otwinowska Aleksandra Owsianik Natalia Pęcherska Alicja Piłatowska Paulina Piorun Roksana Piotrowska Michał Piórkowski Bartosz Polak Gabriela Poświata Kajetan Przybyła Liisa Raappana Aleksandra Rais Maja Rembikowska Magdalena Robak Natalia Rosiak Emilia Rucińska Natalia Rybak Wojciech Smyczek Hubert Socha Zuzanna Sokalska Franciszek Solski Miszel Sroczyk Magdalena Starmach Aleksandra Stasiak Michał Stępnicki Agnieszka Stich Hugo Strzempek Joanna Suwaj Antoni Szczukiewicz Elżbieta Szopka Jan Szwedo Jakub Świątek Zofia Świerczewska Piotr Tyrata Adrianna Witkowska Kasper Wroczyński Wiktoria Zaborowska Wiktoria Ziobro |
SP Pielgrzymka SP 36 Tychy SP 3 Kłodzko SP 3 Kłodzko SP 63 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 99 Wrocław SP 2 Zelów SP 3 Trzebnica SP 44 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 35 STO Legionowo SP 1 Sobótka SP Niep. Żelazno SP 44 Wrocław SP 44 Wrocław SP 44 Wrocław SP LdV Wrocław SP Pielgrzymka SP 4 Lubań SP 14 Kalisz SP 44 Wrocław SP 44 Wrocław SP LdV Wrocław SP 14 Kalisz SP 3 Kłodzko SP 4 Lubań SP 19 Wrocław SP Pielgrzymka SP Psary SP 14 Kalisz SP 3 Kłodzko SP 44 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 44 Wrocław SP 113 Wrocław SP 19 Wrocław SP 64 Wrocław SP 99 Wrocław SP 3 Kłodzko SP Psary SP 3 Kłodzko SP 4 Lubań SP 14 Kalisz SP 36 Tychy SP Niep. Żelazno SP 3 Kłodzko SP 64 Wrocław SP 3 Trzebnica SP 3 Kłodzko SP 3 Trzebnica SP Pielgrzymka SP Atut Wrocław SP 99 Wrocław SP 99 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 44 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 2 Zelów SP 4 Lubań SP 36 Tychy SP 90 Wrocław SP 19 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 3 Trzebnica SP 36 Tychy SP 3 Kłodzko SP 3 Kłodzko SP Pielgrzymka SP 99 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 4 Lubań SP 99 Wrocław SP 3 Kłodzko SP 19 Wrocław SP 63 Wrocław SP 19 Wrocław SP 2 Zelów SP 3 Kłodzko SP 63 Wrocław SP Niep. Żelazno SP 35 STO Legionowo SP 35 STO Legionowo SP LdV Wrocław SP 3 Kłodzko SP LdV Wrocław SP Pielgrzymka SP 2 Zelów SP 99 Wrocław SP 2 Zelów SP 4 Lubań SP 99 Wrocław SP 63 Wrocław SP LdV Wrocław SP 3 Kłodzko SP 44 Wrocław SP 99 Wrocław SP LdV Wrocław SP 3 Kłodzko SP LdV Wrocław SP Psary SP 99 Wrocław SP 20 Wrocław SP 1 Jawor SP LdV Wrocław SP LdV Wrocław SP 63 Wrocław SP 19 Wrocław SP 14 Kalisz SP 44 Wrocław SP 99 Wrocław |
- - 7 5 - 6 8 10 10 10 8 8 9 - - 7 9 - 7 9 8 6 - - 8 6 - 6 6 7 10 7 - - 9 10 10 - - - - 8 5 9 - - - 6 8 - 10 7 - 8 - 7 8 7 10 10 - 10 - 5 - - 9 7 4 - 6 6 8 - 9 6 10 10 8 10 - 10 - - 9 - 8 10 - 10 - - - - 6 9 - - 10 - 10 - - 8 - - 7 8 10 8 - |
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | wynik |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. 51. 52. 53. 54. 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. 94. 95. 96. 97. 98. 99. 100. 101. 102. 103. 104. 105. 106. 107. 108. 109. 110. 111. 112. 113. 114. 115. 116. 117. 118. 119. |
Julia Bednarowska Beata Bębenek Weronika Biała Roksana Białek Klaudia Biernacka Agata Boczar Sylwia Bohun Patryk Bojdoł Sylwia Bonarek Arthur Borawski Emilia Brycka Natalia Ciok Tomasz Cysewski Natalia Czarnecka Zuzanna Dąbrowa Marta Dąbrowska Daniel Detyna Wiktoria Dębicka Vanessa Długowska Emilia Duleba Justyna Dutkiewicz Sandra Figurska Marcin Forma Jakub Fortuna Sebastian Fudała Aleksandra Gaca Magdalena Gałązka Karolina Gaweł Patrycja Głowacka Kryspin Greszczyszyn Magdalena Hutnik Barbara Jabłonka Maja Jarentowska Patrycja Jazłowiecka Paulina Juncewicz Bernard Kamiński Julia Klaczyńska Grzegorz Knapczyk Karolina Kogur Sławomir Kopeć Krzysztof Kościelniak Jakub Kotulski Wiktoria Kowalska Natalia Kowcz Weronika Kozij Emilia Krzemieniecka Sandra Kułaga Maja Kuraś Kinga Kuźniar Oliwier Kwiatkowski Nicole Lenek Gabriela Lubas Ewelina Ławniczak Dominika Łuka Laura Łużna Antoni Malik Kornelia Minkiewicz Jakub Misztal Aleksander Markiewicz Kornelia Markuszewska Lukrecja Martelacci Daria Mazur Dominika Mazur Kornelia Mazur Karolina Mech Daria Michalska Marek Mieniek Mateusz Mikłaszewicz Justyna Mikołajczyk Sandra Muschol Alicja Musiał Jakub Niewiarowski Jakub Nowakowski Olivia Ogorzałek Andrzej Opaliński Magdalena Owczarek Joanna Palińska Agata Paprocka Anna Pasek Milena Paszynin Cyprian Pełka Urszula Petrus Marta Pietrzak Anna Przybylak Natasza Pyszel Katarzyna Rejman Natalia Romek Wioletta Rudnicka Natan Sałek Julia Sebastjańska Nikola Sierczyńska Piotr Sikorski Krzysztof Sinkowski Weronika Skrzypacz Dagmara Skudlarek Daria Skudlarek Marcel Sporek Aleksandra Stężowska Karolina Surowiec Jakub Tarkowski Remigiusz Topolski Milena Trusz Kacper Varanka Zuzanna Wabnik Piotr Wasilewski Klaudia Wawryków Alina Węglarz Krzysztof Wilhelmi Dominika Wiżgała Aleksandra Wlazły Martyna Włoszek Wiktoria Wykurz Izabela Wypych Marcin Zabłocki Monika Zaborowska Anna Zaremba Angelika Zielińska Piotr Zołotarski Julia Zwolińska |
G 29 Wrocław G Zabierzów G 1 Namysłów G 2 Bolesławiec G 5 Wrocław G 29 Wrocław G 1 Namysłow G Gm. Sobótka G 5 Wrocław G 2 Bolesławiec G 1 Namysłów G 1 Namysłów G 2 Bolesławiec G 1 Namysłów G Niep. Żelazno G 2 Lubań G 2 Jawor G 2 Lubań G Bralin G Brzeziny G 5 Wrocław G Niep. Żelazno G 2 Bolesławiec G 2 Lubań G Szczytna G 2 Bolesławiec G Gm. Sobótka G Brzeziny G 5 Wrocław G 2 Bolesławiec G 2 Lubań G 2 Lubań G Koźminek G 1 Namysłów G 2 Lubań G 16 Wrocław G Brzeziny G 4 Chorzów G 5 Wrocław G Kłodzko G 5 Wrocław G Jeżów Sudecki G 2 Lubań G Gm. Sobótka G 29 Wrocław G Szczytna G Szczytna G 2 Bolesławiec G 5 Wrocław G Kłodzko G Bralin G 2 Lubań G Brzeziny G Niep. Żelazno G 2 Bolesławiec G Szczytna G 2 Lubań G 2 Lubań G Kłodzko G 2 Lubań G 2 Bolesławiec G 2 Lubań G 1 Namysłów G 2 Lubań G 2 Bolesławiec G 2 Bolesławiec G 2 Bolesławiec G 5 Wrocław G Brzeziny G 2 Bolesławiec G 1 Namysłów G Zabierzów G 2 Strzegom G 5 Wrocław G 1 Kłodzko G Dwujez. Legionowo G 29 Wrocław G Brzeziny G 6 MCE Krościenko n. Dunajcem G 2 Strzegom G 2 Bolesławiec G 2 Bolesławiec G Brzeziny G Brzeziny G Sport.-Jęz. Trzebnica G 2 Bolesławiec G 1 Wrocław G 2 Bolesławiec G 2 Jawor G 6 MCE Krościenko n. Dunajcem G 2 Lubań G Zabierzów G 16 Wrocław G 2 Bolesławiec G Bralin G Bralin G Pisarzowice G 5 Wrocław G 6 MCE Krościenko n. Dunajcem G Trzydnik Duży G 6 MCE Krościenko n. Dunajcem G 5 Wrocław G 5 Wrocław G Brzeziny G 2 Jawor G Niep. Żelazno G 6 MCE Krościenko n. Dunajcem G Gm. Sobótka G 2 Bolesławiec G Brzeziny G 29 Wrocław G Zabierzów G Bralin G Niep. Żelazno G 5 Wrocław G Niep. Żelazno G 2 Bolesławiec G 2 Bolesławiec G 29 Wrocław |
- 8 9 - - - - 8 - - 10 - - 10 - 6 7 - 8 - - - - - 6 - 8 8 - 7 - 7 7 - - 6 5 9 - 8 - - - 8 - 8 7 4 - - 6 - 8 - - 5 - - 8 - - 7 5 6 2 7 - - 8 7 8 6 - - 9 7 - - - 7 9 5 - 9 10 - 10 - 8 - - 8 4 6 9 10 10 - - 10 - - - 8 8 - - 8 - 9 10 7 - - - - - - - |
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | wynik |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. |
Karolina Adamowicz Wiktor Bodnar Agnieszka Borycka Maria Burchardt Piotr Chałaj Mikołaj Domagalski Agnieszka Galewicz Beata Gil Barbara Górniak Natalia Grabowska Aleksandra Heluszka Ignacy Iwaniak Gabriela Jabłońska Katharina Jagoda Dawid Jagodziński Agnieszka Jarecka Nikola Jaśkiewicz Błażej Kołodziej Michał Kotowski Anna Łubkowska Anna Makowska Kinga Mentek Michał Mędoń Jakub Miluta Karolina Muszyńska Klaudia Napierała Natalia Nastawska Maciej Pietrzak Aleksandra Polcyn Paulina Poniatowska Dominika Przepiórska Olga Ptak Aneta Skudlarek Kamila Skudlarek Daria Sobczak Artur Soboń Sebastian Sosnowski Daria Stasiak Hanna Stalke Aleksandra Szweda Szymon Wagan Aleksandra Walerowicz Karolina Witczak Magdalena Witkowska Iwona Wojtaszek Karina Wojtuń Klaudia Zając |
ZSEE Radomsko LO 7 Wrocław ZSEE Radomsko LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz SLO Kłodzko LA PWr Wrocław LO 3 Kalisz ZSZ Olesno LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO Nałęczów LO 3 Kalisz ZSEE Radomsko ZSE Jelenia Góra ZSE Jelenia Góra ZSEE Radomsko LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz ZSEE Radomsko LO 1 Inowrocław LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz ZSP nr 1 Kępno ZSP nr 1 Kępno LO 3 Kalisz ZSEE Radomsko ZSE Jelenia Góra LO 3 Kaisz LO 3 Gdynia LO 1 Bydgoszcz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz ZSEE Radomsko LO 3 Kalisz LO 3 Kalisz ZSEE Radomsko |
7 10 8 9 7 7 8 8 7 8 10 - 10 8 7 7 5 8 7 - 7 6 10 - 7 - 8 - 10 6 6 8 10 10 8 - 9 6 8 10 9 8 6 - 7 8 8 |
Do finału weszli wszyscy zawodnicy w tej kategorii, którzy przedstawili prace eliminacyjne.
l.p. | imię i nazwisko | zawód, miasto | wynik |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. |
Anna Dul-Owczarek Ewa Karolczak Katarzyna Kostrzewa Paulina Kościelak Barbara Martowska Julianna Matyjewicz Lidia Pietrzak Aleksander Radoman Renata Stępień Krystyna Tyczka |
lekarz stomatolog, Legionowo WPM, Kłodzko mama, SP Pielgrzymka nauczycielka, LO 3 Kalisz ekonomista, Wrocław nauczycielka, SP 4 Lubań nauczycielka, G 4 Ostrów Wlkp. absolwent XI LO Ww nauczycielka, LO 3 Kalisz nauczycielka, SP 3 Trzebnica |
7 10 - 7 9 8 9 8 7 - |
Do finału weszli wszycy zawodnicy w tej kategorii, którzy przedstawili prace eliminacyjne.
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | wynik |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. |
Bogumiła Czarnik-Polcyn Beata Górecka-Pęder Iwona Gruszecka Joanna Grzanka Weronika Dolacińska Dawid Kęszycki Teresa Lasowy Michał Molicki Zuzanna Mendera Barbara Sikora Ewelina Świętczak |
nauczycielka, SP 3 Mogilno nauczycielka, LO 3 Kalisz nauczycielka, GM 28 Wrocław nauczycielka, SP 2 Zelów studentka, WPPT PWr student PWr nauczycielka, SP 35 STO Legionowo absolwent IM UWr absolwentka LO 3 Kalisz nauczycielka, GM 5 Wrocław studentka PWr |
8 9 - 8 8 10 8 8 10 10 7 |
Załącznik | Wielkość |
---|---|
punktacja.pdf | 507.85 KB |