Finaliści XIV Maratonu Matematycznego
Nazwiska finalistów XIV Maratonu Matematycznego podajemy poniżej z podziałem na dni, w jakich startowali w eliminacjach. Pisownia nazwisk została przeniesiona z karty startowej.
UWAGA! Na finale można używać kalkulatora. Nie może to być komórka!!! Nie można pożyczać w trakcie zawodów kalkulatora od sąsiada.
osoby zakwalifikowane w czwartek (17 IX)
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. |
Antoni |
Buraczewski |
SP 107 Wrocław |
2. |
Szymon |
Szkoda |
SP 17 Wrocław |
3. |
Jan |
Blew |
SP 23 Wrocław |
4. |
Adam |
Styś |
SP 23 Wrocław |
5. |
Cyprian |
Ziółkowski |
SP 23 Wrocław |
6. |
Maja |
Frankowska |
SP 3 Lubin |
7. |
Bartłomiej |
Bychawski |
SP 3 Wrocław |
8. |
Anna |
Kubiak |
SP 3 Wrocław |
9. |
Michał |
Mądrala |
SP 3 Wrocław |
10. |
Jan |
Pezda |
SP 3 Wrocław |
11. |
Michał |
Raczkiewicz |
SP 3 Wrocław |
12. |
Cyryl |
Szatan |
SP 3 Wrocław |
13. |
Grzegorz |
Ciepłucha |
SP 44 Wrocław |
14. |
Joanna |
Galik |
SP 47 Wrocław |
15. |
Kacper |
Jakubowicz |
SP 5 Jawor |
16. |
Dariusz |
Jędras |
SP 53 Wrocław |
17. |
Michał |
Piórkowski |
SP 63 Wrocław |
18. |
Łukasz |
Besuch |
SP 64 Wrocław |
19. |
Kalina |
Białek |
SP 64 Wrocław |
20. |
Mikołaj |
Miśków |
SP 64 Wrocław |
21. |
Jakub |
Ptak |
SP 64 Wrocław |
22. |
Dominika |
Tarnawska |
SP 64 Wrocław |
23. |
Jakub |
Wojtczak |
SP 64 Wrocław |
24. |
Hanna |
Godlewska |
SP 68 Wrocław |
25. |
Iga |
Maniewska |
SP 68 Wrocław |
26. |
Jakub |
Surowiec |
SP 68 Wrocław |
27. |
Paulina |
Szulc |
SP 68 Wrocław |
28. |
Bartosz |
Hołyński |
SP 72 Wrocław |
29. |
Magdalena |
Jóźków |
SP 72 Wrocław |
30. |
Kacper |
Korzeniowski |
SP 72 Wrocław |
31. |
Mikołaj |
Czachorowski |
SP 82 Wrocław |
32. |
Ignacy |
Podgórski |
SP 82 Wrocław |
33. |
Pola |
Borkowska |
SP 84 Wrocław |
34. |
Paweł |
Jacaszek |
SP 84 Wrocław |
35. |
Dominik |
Martowski |
SP 90 Wrocław |
36. |
Małgorzata |
Klementowska |
SP 91 Wrocław |
37. |
Maja |
Niedźwiecka |
SP 91 Wrocław |
38. |
Aleksander |
Serwik |
SP 91 Wrocław |
39. |
Natalia |
Markiewicz |
SP 98 Wrocław |
40. |
Marta |
Mońca |
SP 98 Wrocław |
41. |
Michał |
Damian |
SP Kobierzyce |
42. |
Borys |
Adamiak |
SP Primus Wrocław |
43. |
Wojciech |
Caba |
SP Primus Wrocław |
44. |
Jan |
Gałkiewicz |
SP Primus Wrocław |
GIMNAZJA
1. |
Karolina |
Kalinowska |
G 13 Wrocław |
2. |
Piotr |
Kąkol |
G 13 Wrocław |
3. |
Konrad |
Kochman |
G 13 Wrocław |
4. |
Jan |
Merwiński |
G 13 Wrocław |
5. |
Jan |
Micygiewicz |
G 13 Wrocław |
6. |
Jakub |
Pytel |
G 13 Wrocław |
7. |
Barbara |
Rolska |
G 13 Wrocław |
8. |
Karolina |
Sekuła |
G 13 Wrocław |
9. |
Elżbieta |
Skorupa |
G 13 Wrocław |
10. |
Kamil |
Stańco |
G 13 Wrocław |
11. |
Krzysztof |
Tokarz |
G 13 Wrocław |
12. |
Zuzanna |
Wojtala |
G 13 Wrocław |
13. |
Michał |
Woźniak |
G 13 Wrocław |
14. |
Jakub |
Zastcębski |
G 13 Wrocław |
15. |
Mateusz |
Zbrocki |
G 13 Wrocław |
16. |
Barbara |
Bensari |
G 14 Wrocław |
17. |
Kacper |
Bernaciak |
G 14 Wrocław |
18. |
Jakub |
Białas |
G 14 Wrocław |
19. |
Antonina |
Bieganowska |
G 14 Wrocław |
20. |
Aleksandra |
Ciura |
G 14 Wrocław |
21. |
Łukasz |
Czerwiec |
G 14 Wrocław |
22. |
Marta |
Drozd |
G 14 Wrocław |
23. |
Dominik |
Frankowski |
G 14 Wrocław |
24. |
Jakub |
Fura |
G 14 Wrocław |
25. |
Jacek |
Halik |
G 14 Wrocław |
26. |
Barbara |
Józwiszyn |
G 14 Wrocław |
27. |
Jakub |
Kamiński |
G 14 Wrocław |
28. |
Mateusz |
Kandybo |
G 14 Wrocław |
29. |
Mateusz |
Kapusta |
G 14 Wrocław |
30. |
Bartosz |
Klamut |
G 14 Wrocław |
31. |
Jakub |
Kot |
G 14 Wrocław |
32. |
Antoni |
Pokusiński |
G 14 Wrocław |
33. |
Dagmara |
Protaś |
G 14 Wrocław |
34. |
Filip |
Rojek |
G 14 Wrocław |
35. |
Karolina |
Zając |
G 14 Wrocław |
36. |
Jan |
Zboiński |
G 14 Wrocław |
37. |
Julia |
Zubrzycka |
G 14 Wrocław |
38. |
Jakub |
Michalski |
G 19 Wrocław |
39. |
Natalia |
Grabsztunowicz |
G 2 Głogów |
40. |
Kacper |
Gwoździk |
G 2 Głogów |
41. |
Michał |
Krosny |
G 2 Lubin |
42. |
Zuzanna |
Bardian |
G 23 Wrocław |
43. |
Natalia |
Olesiejuk |
G 23 Wrocław |
44. |
Bartek |
Szydłowski |
G 23 Wrocław |
45. |
Michalina |
Matuszewska |
G 26 Wrocław |
46. |
Mateusz |
Opala |
G 26 Wrocław |
47. |
Rafał |
Owczański |
G 26 Wrocław |
48. |
Jakub |
Paszkiewicz |
G 26 Wrocław |
49. |
Iwo |
Pilecki-Silva |
G 26 Wrocław |
50. |
Michał |
Poliński |
G 26 Wrocław |
51. |
Maria |
Szczygieł |
G 26 Wrocław |
52. |
Karolina |
Szewczyk |
G 26 Wrocław |
53. |
Wiktoria |
Szewczyk |
G 26 Wrocław |
54. |
Michał |
Wolański |
G 26 Wrocław |
55. |
Jakub |
Dobrzański |
G 3 Lubin |
56. |
Bartosz |
Chadzyński |
G 30 Wrocław |
57. |
Tadeusz |
Cisłak |
G 30 Wrocław |
58. |
Grzegorz |
Czech |
G 30 Wrocław |
59. |
Aleksander |
Gosek |
G 30 Wrocław |
60. |
Piotr |
Haniszewski |
G 30 Wrocław |
61. |
Krzysztof |
Jadłowski |
G 30 Wrocław |
62. |
Igor |
Kiełbowski |
G 30 Wrocław |
63. |
Tomasz |
Mondrzycki |
G 30 Wrocław |
64. |
Urszula |
Myller |
G 30 Wrocław |
65. |
Filip |
Pietrzak |
G 30 Wrocław |
66. |
Piotr |
Prokofiew |
G 30 Wrocław |
67. |
Mikołaj |
Rarok |
G 30 Wrocław |
68. |
Jakub |
Słowiakowski |
G 30 Wrocław |
69. |
Patrycja |
Wysowska |
G 30 Wrocław |
70. |
Franciszek |
Zamorski |
G 30 Wrocław |
71. |
Maciej |
Fabrowicz |
G 39 Wrocław |
72. |
Radosław |
Miedziński |
G 39 Wrocław |
73. |
Damian |
Tokarz |
G 9 Wrocław |
74. |
Michał |
Czarnecki |
G Parnas Wrocław |
75. |
Jakub |
Czarnecki |
G Parnas Wrocław |
76. |
Alicja |
Dąbrowska |
G Parnas Wrocław |
77. |
Michał |
Dobrzański |
G Parnas Wrocław |
78. |
Mateusz |
Grabowski |
G Parnas Wrocław |
79. |
Wiktor |
Kuchta |
G Parnas Wrocław |
80. |
Weronika |
Kwaśnica |
G Parnas Wrocław |
81. |
Krzysztof |
Olejniczak |
G Parnas Wrocław |
82. |
Antoni |
Podgórski |
G Parnas Wrocław |
83. |
Szymon |
Przybysz |
G Parnas Wrocław |
84. |
Andrzej |
Caba |
G Primus Wrocław |
85. |
Krzysztof |
Dziurman |
G Primus Wrocław |
86. |
Jakub |
Cisowski |
GA PWr Wrocław |
87. |
Said |
Hannoush |
GA PWr Wrocław |
88. |
Krzysztof |
Nowak |
GA PWr Wrocław |
89. |
Łukasz |
Orshi |
GA PWr Wrocław |
90. |
Mateusz |
Padarz |
GA PWr Wrocław |
91. |
Karolina |
Rybszleger |
GA PWr Wrocław |
92. |
Łukasz |
Świszcz |
GA PWr Wrocław |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. |
Filip |
Aniołczyk |
LA PWr Wrocław |
2. |
Justyna |
Bargiel |
LA PWr Wrocław |
3. |
Karol |
Bieńkowski |
LA PWr Wrocław |
4. |
Michał |
Chohura |
LA PWr Wrocław |
5. |
Jakub |
Dworzański |
LA PWr Wrocław |
6. |
Wiktor |
Gancarczyk |
LA PWr Wrocław |
7. |
Ignacy |
Iwaniak |
LA PWr Wrocław |
8. |
Krzysztof |
Jopek |
LA PWr Wrocław |
9. |
Karol |
Kulawiec |
LA PWr Wrocław |
10. |
Maciej |
Lewandowicz |
LA PWr Wrocław |
11. |
Katarzyna |
Łukasiewicz |
LA PWr Wrocław |
12. |
Anna |
Machowska |
LA PWr Wrocław |
13. |
Maciej |
Markuszewski |
LA PWr Wrocław |
14. |
Patryk |
Oleksy |
LA PWr Wrocław |
15. |
Cyprian |
Pełka |
LA PWr Wrocław |
16. |
Kamil |
Rejman |
LA PWr Wrocław |
17. |
Piotr |
Rogula |
LA PWr Wrocław |
18. |
Jan |
Szecówka |
LA PWr Wrocław |
19. |
Piotr |
Wyrostek |
LA PWr Wrocław |
20. |
Agnieszka |
Kaczorowska |
LO 10 Wrocław |
21. |
Michał |
Majgier |
LO 10 Wrocław |
22. |
Joanna |
Krysta |
LO 13 Wrocław |
23. |
Maksymilian |
Lewiński |
LO 13 Wrocław |
24. |
Rafał |
Skwarek |
LO 13 Wrocław |
25. |
Michał |
Szlachetko |
LO 13 Wrocław |
26. |
Jakub |
Trzciński |
LO 13 Wrocław |
27. |
Ernest |
Wawerek |
LO 13 Wrocław |
28. |
Piotr |
Ząbek |
LO 13 Wrocław |
29. |
Tomasz |
Mróz |
LO 2 Wrocław |
30. |
Katarzyna |
Miernikiewicz |
LO 3 Wrocław |
31. |
Łukasz |
Ptak |
LO 3 Wrocław |
32. |
Krzysztof |
Retych |
LO 3 Wrocław |
33. |
Joanna |
Sieradzka |
LO 3 Wrocław |
34. |
Piotr |
Sterc |
LO 3 Wrocław |
35. |
Michał |
Bazan |
LO 5 Wrocław |
36. |
Łukasz |
Fiszer |
LO 5 Wrocław |
37. |
Mikołaj |
Gierak |
LO 5 Wrocław |
38. |
Konrad |
Pianowski |
LO 5 Wrocław |
39. |
Mariusz |
Myszor |
ZSP Wieruszów |
AMATORZY
1 |
Katarzyna |
Kozdra |
pracownik fundacji Wrocław |
PROFESJONALIŚCI
1 |
Patrycja |
Koziarzewska |
nauczycielka Wrocław |
2 |
Michał |
Molicki |
absolwent IM UWr |
3 |
Mariusz |
Olszewski |
student PWr |
4 |
Michał |
Żłobicki |
student IM UWr |
osoby zakwalifikowane w piątek (18 IX)
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. |
Szymon |
Groch |
? |
2. |
Aleksandra |
Owczarczak |
SP 1 Wołów |
3. |
Maksymilian |
Błasiak |
SP 25 Wrocław |
4. |
Wiktoria |
Hebdzyńska |
SP 25 Wrocław |
5. |
Cyprian |
Romanowski |
SP 25 Wrocław |
6. |
Tomasz |
Srebniak |
SP 25 Wrocław |
7. |
Bartosz |
Strent |
SP 25 Wrocław |
8. |
Dominika |
Ciuba |
SP 3 Środa Śląska |
9. |
Aleksandra |
Olczyk |
SP 3 Środa Śląska |
10. |
Gert |
Bouwman |
SP 3 Trzebnica |
11. |
Oliwer |
Długosz |
SP 3 Trzebnica |
12. |
Antoni |
Krzak |
SP 3 Trzebnica |
13. |
Dagmara |
Kupis |
SP 3 Trzebnica |
14. |
Bartek |
Oświęcimski |
SP 3 Trzebnica |
15. |
Michał |
Brortkiewicz |
SP 6 Świdnica |
16. |
Tomasz |
Sierzputowski |
SP 6 Świdnica |
17. |
Marta |
Bukała |
SP 63 Wrocław |
18. |
Wojtek |
Makowski |
SP 63 Wrocław |
19. |
Aleksandra |
Maroń |
SP 63 Wrocław |
20. |
Stanisław |
Nowakowski |
SP 63 Wrocław |
21. |
Jeremiasz |
Preiss |
SP 63 Wrocław |
22. |
Weronika |
Roznerska |
SP 63 Wrocław |
23. |
Wiktor |
Śląszkiewicz |
SP 63 Wrocław |
24. |
Tymon |
Świtalski |
SP 63 Wrocław |
25. |
Maks |
Wower |
SP 63 Wrocław |
26. |
Maksymilian |
Adamczyk |
SP 76 Wrocław |
27. |
Maja |
Furmaniuk |
SP 76 Wrocław |
28. |
Milena |
Pietrzak |
SP 76 Wrocław |
29. |
Miłosz |
Pilecki-Siwa |
SP 76 Wrocław |
30. |
Krzysztof |
Siekierski |
SP 76 Wrocław |
31. |
Antoni |
Bieniasz |
SP Atut Wrocław |
32. |
Stanisław |
Kołodziejek |
SP Atut Wrocław |
33. |
Szymon |
Sawa |
SP Atut Wrocław |
34. |
Jan |
Wachowiak |
SP Atut Wrocław |
35. |
Jacek |
Budzyński |
SP s. Salezjanek Wrocław |
36. |
Jakub |
Grzelewski |
SP s. Salezjanek Wrocław |
37. |
Jakub |
Janik |
SP s. Salezjanek Wrocław |
38. |
Antoni |
Lodkowski |
SP s. Salezjanek Wrocław |
39. |
Jeremiasz |
Wieleba |
SP s. Salezjanek Wrocław |
40. |
Karol |
Zając |
SP Święta Katarzyna |
GIMNAZJA
1. |
Maurycy |
Burkowski |
? |
2. |
Jakub |
Marcinkowski |
? |
3. |
Paweł |
Circo |
G 1 Kluczbork |
4. |
Arkadiusz |
Bała |
G 1 Wrocław |
5. |
Rafał |
Bożek |
G 1 Wrocław |
6. |
Magdalena |
Brejna |
G 1 Wrocław |
7. |
Dariusz |
Ciesielski |
G 1 Wrocław |
8. |
Adam |
Górkiewicz |
G 1 Wrocław |
9. |
Karolina |
Kamińska |
G 1 Wrocław |
10. |
Sławomir |
Kasenberg |
G 1 Wrocław |
11. |
Przemysław |
Kolanek |
G 1 Wrocław |
12. |
Oliwia |
Kropidłowska |
G 1 Wrocław |
13. |
Łukasz |
Krzempek |
G 1 Wrocław |
14. |
Paulina |
Leszczuk |
G 1 Wrocław |
15. |
Stanisław |
Łyczkowski |
G 1 Wrocław |
16. |
Karol |
Małecki |
G 1 Wrocław |
17. |
Mateusz |
Michalski |
G 1 Wrocław |
18. |
Dominika |
Nurek |
G 1 Wrocław |
19. |
Mikołaj |
Pastaszek |
G 1 Wrocław |
20. |
Jakub |
Piznal |
G 1 Wrocław |
21. |
Łukasz |
Pluta |
G 1 Wrocław |
22. |
Jakub |
Rostkowski |
G 1 Wrocław |
23. |
Martyna |
Szymańska |
G 1 Wrocław |
24. |
Elżbieta |
Ślęczek |
G 1 Wrocław |
25. |
Aleksandra |
Wacławik |
G 1 Wrocław |
26. |
Maciej |
Zawadziej |
G 1 Wrocław |
27. |
Patryk |
Jekiełek |
G 17 Wrocław |
28. |
Michał |
Hendrysiak |
G 18 Wrocław |
29. |
Zuzanna |
Karaśkiewicz |
G 18 Wrocław |
30. |
Anna |
Kortowska |
G 18 Wrocław |
31. |
Patryk |
Siatkiewicz |
G 18 Wrocław |
32. |
Aleksandra |
Dancewicz |
G 2 Wołów |
33. |
Kaja |
Grabowska |
G 2 Wołów |
34. |
Kajetan |
Barański |
G 23 Wrocław |
35. |
Krzysztof |
Bialik |
G 23 Wrocław |
36. |
Paweł |
Borcoń |
G 23 Wrocław |
37. |
Milena |
Derechowska |
G 23 Wrocław |
38. |
Aleksandra |
Domagała |
G 23 Wrocław |
39. |
Bartosz |
Dynia |
G 23 Wrocław |
40. |
Ida |
Grzegorzewska |
G 23 Wrocław |
41. |
Karol |
Jędrzejewski |
G 23 Wrocław |
42. |
Julia |
Kiczka |
G 23 Wrocław |
43. |
Aleksander |
Kłak |
G 23 Wrocław |
44. |
Błażej |
Konwant |
G 23 Wrocław |
45. |
Julia |
Kostecka |
G 23 Wrocław |
46. |
Michał |
Krotliński |
G 23 Wrocław |
47. |
Paweł |
Kuźma |
G 23 Wrocław |
48. |
Miłosz |
Liput |
G 23 Wrocław |
49. |
Mateusz |
Rokita |
G 23 Wrocław |
50. |
Konrad |
Rudnicki |
G 23 Wrocław |
51. |
Mateusz |
Stefański |
G 23 Wrocław |
52. |
Antoni |
Szolc |
G 23 Wrocław |
53. |
Marek |
Świergoń |
G 23 Wrocław |
54. |
Łukasz |
Jędrejko |
G 29 Wrocław |
55. |
Piotr |
Kozłowski |
G 29 Wrocław |
56. |
Kacper |
Lipowicz |
G 29 Wrocław |
57. |
Szymon |
Łaciniak |
G 29 Wrocław |
58. |
Piotr |
Mańkowski |
G 29 Wrocław |
59. |
Marcin |
Mierzejewski |
G 29 Wrocław |
60. |
Jan |
Sobków |
G 29 Wrocław |
61. |
Szymon |
Blida |
G 3 Głogów |
62. |
Oskar |
Brzezik |
G 3 Głogów |
63. |
Jakub |
Nikciński |
G Atut Wrocław |
64. |
Paulina |
Wasiluk |
G Atut Wrocław |
65. |
Maciej |
Herman |
G Gimbasket Wrocław |
66. |
Marcin |
Drutko |
G PWr |
67. |
Jakub |
Franczak |
G PWr |
68. |
Krzysztof |
Gąciarz |
G PWr |
69. |
Piotr |
Hertman |
G PWr |
70. |
Jan |
Jancewicz |
G PWr |
71. |
Wiktoria |
Jarząb |
G PWr |
72. |
Natalia |
Klepacka |
G PWr |
73. |
Kornel |
Krawiec |
G PWr |
74. |
Michał |
Kucharski |
G PWr |
75. |
Karolina |
Lubczańśka |
G PWr |
76. |
Marek |
Łuksiń |
G PWr |
77. |
Jakub |
Madajczak |
G PWr |
78. |
Paweł |
Misterka |
G PWr |
79. |
Karol |
Nogalewicz |
G PWr |
80. |
Adam |
Pędziwiatr |
G PWr |
81. |
Marek |
Schubert |
G PWr |
82. |
Zuzanna |
Sikorska |
G PWr |
83. |
Stanisław |
Sochacki |
G PWr |
84. |
Zofia |
Stypułkowska |
G PWr |
85. |
Szymon |
Szecówka |
G PWr |
86. |
Mateusz |
Teplicki |
G PWr |
87. |
Agnieszka |
Turko |
G PWr |
88. |
Agnieszka |
Ucherek |
G PWr |
89. |
Kacper |
Krasnopolski |
G Salezjańskie Wrocław |
90. |
Dawid |
Capar |
G Siechnice |
91. |
Marcin |
Proć |
G Siechnice |
92. |
Magdalena |
Wnęk |
G Siechnice |
93. |
Maciej |
Ziulczyk |
G Żurawina |
94. |
Adam |
Badeński |
GA PWr Wrocław |
95. |
Marcin |
Chwaleba |
GA PWr Wrocław |
96. |
Mateusz |
Halko |
GA PWr Wrocław |
97. |
Jędrzej |
Lewandowski |
GA PWr Wrocław |
98. |
Bogdan |
Rychlikowski |
GA PWr Wrocław |
99. |
Martyna |
Trojanowska |
GA PWr Wrocław |
100. |
Katarzyna |
Warwas |
GA PWr Wrocław |
101. |
Oliwia |
Wojtczak |
GA PWr Wrocław |
102. |
Julia |
Zabłotni |
GA PWr Wrocław |
103. |
Olga |
Sławatyniec |
GEE Kamienna Góra |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. |
Rafał |
Łyżwa |
LO 1 Dzierżoniów |
2. |
Tomasz |
Dobras |
LO 1 Głogów |
3. |
Łukasz |
Dutka |
LO 1 Głogów |
4. |
Filip |
Dyba |
LO 1 Głogów |
5. |
Anita |
Rymiałek |
LO 1 Głogów |
6. |
Katarzyna |
Hasal |
LO 1 Głogów |
7. |
Andrzej |
Karolak |
LO 1 Jawor |
8. |
Gracjan |
Fromelins |
LO 1 Kluczbork |
9. |
Marcin |
Zabski |
LO 1 Kluczbork |
10. |
Michał |
Górniak |
LO 1 Legnica |
11. |
Bartłomiej |
Chwiłkowski |
LO 12 Wrocław |
12. |
Zuzanna |
Dobrakowska |
LO 12 Wrocław |
13. |
Mikołaj |
Fornal |
LO 12 Wrocław |
14. |
Wojciech |
Gnat |
LO 12 Wrocław |
15. |
Bartosz |
Łyskawa |
LO 12 Wrocław |
16. |
Piotr |
Małyszka |
LO 12 Wrocław |
17. |
Aleksandra |
Rybak |
LO 12 Wrocław |
18. |
Wojciech |
Urban |
LO 12 Wrocław |
19. |
Mateusz |
Grzeliński |
LO 2 Lubin |
20. |
Wojciech |
Grzeliński |
LO 2 Lubin |
21. |
Weronika |
Wiesiołek |
LO 2 Lubin |
22. |
Grzegorz |
Bilka |
LO 3 Wrocław |
23. |
Kajetan |
Bilski |
LO 3 Wrocław |
24. |
Martyna |
Bołkanowicz |
LO 3 Wrocław |
25. |
Grzegorz |
Ciesielski |
LO 3 Wrocław |
26. |
Zbigniew |
Drozd |
LO 3 Wrocław |
27. |
Adam |
Dudek |
LO 3 Wrocław |
28. |
Bartosz |
Dulski |
LO 3 Wrocław |
29. |
Martyna |
Firgolska |
LO 3 Wrocław |
30. |
Michał |
Frankowicz |
LO 3 Wrocław |
31. |
Dominik |
Hawryluk |
LO 3 Wrocław |
32. |
Wojciech |
Hebisz |
LO 3 Wrocław |
33. |
Andrzej |
Herman |
LO 3 Wrocław |
34. |
Katarzyna |
Hołodnik |
LO 3 Wrocław |
35. |
Dawid |
Ignasiak |
LO 3 Wrocław |
36. |
Wiktor |
Jacaszek |
LO 3 Wrocław |
37. |
Barbara |
Kamińska |
LO 3 Wrocław |
38. |
Jakub |
Kolik |
LO 3 Wrocław |
39. |
Filip |
Komorowski |
LO 3 Wrocław |
40. |
Karol |
Kuczmarz |
LO 3 Wrocław |
41. |
Małgorzata |
Maciejewska |
LO 3 Wrocław |
42. |
Mateusz |
Marecki |
LO 3 Wrocław |
43. |
Michał |
Matusiak |
LO 3 Wrocław |
44. |
Aleksander |
Milach |
LO 3 Wrocław |
45. |
Mateusz |
Orda |
LO 3 Wrocław |
46. |
Wojciech |
Piątek |
LO 3 Wrocław |
47. |
Patrycja |
Pieczonka |
LO 3 Wrocław |
48. |
Marta |
Posadzy |
LO 3 Wrocław |
49. |
Patryk |
Rachwał |
LO 3 Wrocław |
50. |
Mateusz |
Rzepecki |
LO 3 Wrocław |
51. |
Michał |
Sobkowiak |
LO 3 Wrocław |
52. |
Andrzej |
Turko |
LO 3 Wrocław |
53. |
Szymon |
Borkowski |
LO 9 Wrocław |
54. |
Mateusz |
Hurko |
LO 9 Wrocław |
55. |
Oliwia |
Jeziorska |
LO 9 Wrocław |
56. |
Agata |
Kowalczyk |
LO 9 Wrocław |
57. |
Szymon |
Łakarzewski |
LO 9 Wrocław |
58. |
Łukasz |
Łaszczuk |
LO Gimbasket Wrocław |
59. |
Mateusz |
Rogoziński |
LO Gimbasket Wrocław |
60. |
Julia |
Cudak |
ZSS Kłodzko |
61. |
Aleksandra |
Heluszka |
ZSS Kłodzko |
62. |
Aleksandra |
Kołodziejczyk |
ZSS Kłodzko |
PROFESJONALIŚCI
1. |
Wojciech |
Charewicz |
informatyk Wrocław |
2. |
Anna |
Dziadkowiec-Plewko |
nauczyciel G 3 Głogów |
3. |
Paweł |
Kukła |
student PWr |
4. |
Hanna |
Loch |
matematyk Wrocław |
5. |
Artur |
Malina |
nauczyciel LO 12 Wrocław |
6. |
Dominika |
Mazurek |
nauczyciel ZSO Kluczbork |
7. |
Ewa |
Orzęcka |
nauczyciel G 3 Głogów |
8. |
Małgorzata |
Partycka |
nauczyciel Wrocław |
9. |
Bartosz |
Pawliczak |
student PWr |
10. |
Piotr |
Pawlikowski |
nauczyciel ZSO Kluczbork |
11. |
Tomasz |
Skalski |
student PWr |
12. |
Urszula |
Szymczak |
nauczyciel LO 12 Wrocław |
13. |
Oskar |
Wartecki |
nauczyciel LO 9 Wrocław |
osoby zakwalifikowane w sobotę (19 IX)
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. |
Michał |
Opala |
SP 34 Wrocław |
2. |
Martyna |
Piskorz |
SP Smolec |
3. |
Julia |
Tajak |
SP 118 Wrocław |
GIMNAZJA
1. |
Agata |
Kasprzak |
G 13 Wrocław |
2. |
Krzysztof |
Niedorys |
G 18 Wrocław |
3. |
Ewa |
Dobrowolska |
G 19 Wrocław |
4. |
Radosław |
Girul |
G 38 Wrocław |
5. |
Wiktor |
Jeżowski |
G 40 Wrocław |
6. |
Krzysztof |
Dobrucki |
G 49 Wrocław |
7. |
Igor |
Dudkiewicz |
G 49 Wrocław |
8. |
Jakub |
Famulski |
G 49 Wrocław |
9. |
Antoni |
Filarowski |
G 49 Wrocław |
10. |
Adam |
Jasiak |
G 49 Wrocław |
11. |
Jan |
Kwiecień |
G 49 Wrocław |
12. |
Olga |
Niedorys |
G 49 Wrocław |
13. |
Kacper |
Olczak |
G 49 Wrocław |
14. |
Stanisław |
Osajda |
G 49 Wrocław |
15. |
Weronika |
Ploch |
G 49 Wrocław |
16. |
Michał |
Sadłek |
G 49 Wrocław |
17. |
Marta |
Sicińska |
G 49 Wrocław |
18. |
Julia |
Wojakowska |
G 49 Wrocław |
19. |
Andrzej |
Zaród |
G 49 Wrocław |
20. |
Roch |
Kalemba |
G Salezjańskie Wrocław |
21. |
Julia |
Kossowska |
G Salezjańskie Wrocław |
22. |
Jakub |
Łaburek |
G Salezjańskie Wrocław |
23. |
Ewa |
Sicińska |
G Salezjańskie Wrocław |
24. |
Oskar |
Matysik |
G w ZS Złotoryja |
25. |
Michalina |
Janik |
??? |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. |
Michał |
Grzesiński |
LO 1 Głogów |
2. |
Daria |
Gardoń |
LO 12 Wrocław |
3. |
Krzysztof |
Filipiak |
LO 13 Szczecin |
4. |
Piotr |
Golas |
LO 13 Wrocław |
5. |
Maciej |
Draguła |
LO 14 Wrocław |
6. |
Krystyna |
Korzonek |
LO 14 Wrocław |
7. |
Arkadiusz |
Kozdra |
LO 14 Wrocław |
8. |
Grzegorz |
Stelmach |
LO 14 Wrocław |
9. |
Natalia |
Okopna |
LO 7 Wrocław |
AMATORZY
1. |
Roman |
Ciupa |
urzędnik z Wrocławia |
2. |
Dorota |
Jeżowska |
ekonomistka z Wrocławia |
3. |
Adrianna |
Majer |
studentka PWr |
4. |
Renata |
Pogonowska |
ekonomistka z Wrocławia |
5. |
Piotr |
Rękawik |
inżynier elektronik z Elbląga |
6. |
Monika |
Słowik |
studentka optyki na UWr |
7. |
Adam |
Strzeczkowski |
przewodnik miejski z Wrocławia |
8. |
Paweł |
Tomasiewicz |
student kartografii na UP |
9. |
Robert |
Wojakowski |
inżynier mechanik z Wrocławia |
PROFESJONALIŚCI
1. |
Michał |
Bałuciak |
student IM UWr |
2. |
Piotr |
Brzozowski |
student University of Warwick |
3. |
Marzena |
Deć |
studentka Uniwersytetu Warszawskiego |
4. |
Monika |
Deć |
studentka University of Cambridge |
5. |
Bartłomiej |
Dudek |
student II UWr |
6. |
Katarzyna |
Górska |
nauczycielka I LO Olesno |
7. |
Waldemar |
Górski |
nauczyciel I LO Olesno |
8. |
Gregory |
House |
Wrocław |
9. |
Renata |
Krysta |
informatyk z Wrocławia |
10. |
Marek |
Łabuzek |
informatyk z Wrocławia |
11. |
Filip |
Marcinek |
student IM UWr |
12. |
Paweł |
Matysiak |
informatyk z Wojcieszowa |
13. |
Arkadiusz |
Poziemski |
student PWr |