Nazwiska finalistów XV Maratonu Matematycznego podajemy poniżej z podziałem na dni, w jakich startowali w eliminacjach. Pisownia nazwisk została przeniesiona z karty startowej.
UWAGA! Na finale można używać kalkulatora. Nie może to być komórka!!! Nie można pożyczać w trakcie zawodów kalkulatora od sąsiada.
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Magdalena | Aleksandrowicz | SP 20 Wrocław |
2. | Michał | Augustyn | SP 15 Wrocław |
3. | Jan | Bańkowski | SP 61 Wrocław |
4. | Hubert | Baran | SP 3 Lubin |
5. | Natalia | Baranowska | SP 72 Wrocław |
6. | Justyna | Borowiak | SP 72 Wrocław |
7. | Oliwia | Bryś | SP 64 Wrocław |
8. | Antoni!!! | Chachulski | SP 47 Wrocław |
9. | Kacper | Chachulski | SP 47 Wrocław |
10. | Ida | Charatonik | SP 46 Wrocław |
11. | Krzysztof | Ciapa | SP 47 Wrocław |
12. | Michał | Czerwiński | SP Kobierzyce |
13. | Martyna | Czyczerska | SP Sadków |
14. | Adam | Dąbek | SP 61 Wrocław |
15. | Paweł | Diłaj | SP 72 Wrocław |
16. | Konrad | Dworniczak | SP 20 Wrocław |
17. | Maja | Frankowska | SP 3 Lubin |
18. | Maciej | Frąckiewicz | SP 72 Wrocław |
19. | Joanna | Galik | SP 47 Wrocław |
20. | Natalia | Garyga | SP 46 Wrocław |
21. | Manfred | Gawlas | SSP Kłodzko |
22. | Wiktoria | Grebeń | SP 72 Wrocław |
23. | Wojciech | Gryncewicz | SP 72 Wrocław |
24. | Klaudia | Hołownia | SP 47 Wrocław |
25. | Szymon | Hupa | SP 3 Trzebnica |
26. | Kacper | Jakubowicz | SP 5 Jawor |
27. | Aleksandra!!! | Janikowska | SP 9 Wrocław |
28. | Patryk | Janusiewicz | SP 17 Wrocław |
29. | Franciszek | Jarimkiewicz | SP 19 Wrocław |
30. | Oskar | Kalinowski | SP 69 Wrocław |
31. | Wiktoria | Karitia | SP 15 Wrocław |
32. | Wojciech | Karp | SP 76 Wrocław |
33. | Norbert | Katura | SP 3 Trzebnica |
34. | Bartłomiej!!! | Kędrzyński | SP 61 Wrocław |
35. | Aleksandra | Kłos | SP 9 Wrocław |
36. | Szymon | Kociołek | SP 17 Wrocław |
37. | Dawid | Kołodyński | SP 72 Wrocław |
38. | Tomasz | Kranc | SP 72 Wrocław |
39. | Dominik | Krupa | SP 17 Wrocław |
40. | Igor | Księżak | SP 46 Wrocław |
41. | Martyna | Kubacka | SP 72 Wrocław |
42. | Michał | Kulbacki | SP 64 Wrocław |
43. | Filip | Leki | SP 76 Wrocław |
44. | Alicja | Lorek | SP 64 Wrocław |
45. | Damian | Marciniak | SP 20 Wrocław |
46. | Kacper | Martowicz | SP 61 Wrocław |
47. | Nina | Masek | SP 64 Wrocław |
48. | Patryk | Maskos | SP 20 Wrocław |
49. | Julia | Mazur | SP 61 Wrocław |
50. | Matylda | Mazurkiewicz | SP Żórawina |
51. | Karolina | Miażdżyk | SP 46 Wrocław |
52. | Miłosz | Niestorowski | SP 47 Wrocław |
53. | Marcela | Nieto-Kuczyńska | SP 47 Wrocław |
54. | Aleksander | Orzechowski | SP17 Wrocław |
55. | Zofia | Pakuła | SP Małkowice |
56. | Radosław!!! | Pałys | SP Sadków |
57. | Krzysztof!!! | Partyka | SP 46 Wrocław |
58. | Zuzanna | Pawlik | SP 64 Wrocław |
59. | Michał | Pędzisz | SP 17 Wrocław |
60. | Michał | Pilny | SP Kobierzyce |
61. | Maciej | Pluta | SP 19 Wrocław |
62. | Magdalena | Podwórna | SP 15 Wrocław |
63. | Dorota | Pogoda | SSP Kłodzko |
64. | Jagoda | Przybysz | SP Sadków |
65. | Jakub | Ptak | SP 64 Wrocław |
66. | Mateusz | Regnowski | SP Sadków |
67. | Szymon | Reukas | SP 17 Wrocław |
68. | Szymon | Rudaniecki | SP Kobierzyce |
69. | Maciej | Rybczak | SP 46 Wrocław |
70. | Hugo | Sadłowski | SP 15 Wrocław |
71. | Nel | Skowronek | SP 19 Wrocław |
72. | Szymon | Smoła | SP Kobierzyce |
73. | Carmen | Sobutka | SP 76 Wrocław |
74. | Mateusz | Soja | SP 76 Wrocław |
75. | Marcel | Sokalski | SP 61 Wrocław |
76. | Paweł | Solecki | SP 3 Trzebnica |
77. | Damian | Sosulski | SP 15 Wrocław |
78. | Marcin | Szczypiński | SP 46 Wrocław |
79. | Filip | Szemelak | SP 9 Wrocław |
80. | Mateusz | Szklarczyk | SP 15 Wrocław |
81. | Filip | Świątek | SP 20 Wrocław |
82. | Łucja | Tatarynowicz | SP 9 Wrocław |
83. | Natalia | Twardowska | SP 46 Wrocław |
84. | Jakub!!! | Walęga | SP 61 Wrocław |
85. | Maksymilian | Węgrzyn | SP 20 Wrocław |
86. | Michał | Węgrzyn | SP 9 Wrocław |
87. | Katarzyna | Witkowska | SP 61 Wrocław |
88. | Marta | Witkowska | SP 20 Wrocław |
89. | Dawid | Witwicki | SP Sadków |
90. | Paweł | Włodarczyk | SP 14 Lubin |
91. | Zofia | Wojtas | SP 76 Wrocław |
92. | Jakub | Wojtczak | SP 64 Wrocław |
93. | Franciszek | Zadworny | SP 20 Wrocław |
94. | Julia | Zając | SP 72 Wrocław |
95. | Agnieszka | Zdych | SP 72 Wrocław |
96. | Kamil | Żygadło | SP Kobierzyce |
GIMNAZJA
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Antoni | Adamczyk | GIM PWr |
2. | Paulina | Adamczyk | GIM 13 Wrocław |
3. | Karolina | Apanel | GIM 23 Wrocław |
4. | Zuzanna | Aszkiełowicz | GIM 13 Wrocław |
5. | Adam | Badeński | GIM PWr |
6. | Alicja | Bakuta | GIM PWr |
7. | Aleksy | Białończyk | GIM 48 Wrocław |
8. | Gert | Bouwman | GIM PWr |
9. | Magdalena | Brejna | GIM 1 Wrocław |
10. | Filip | Browarny | GIM 23 Wrocław |
11. | Marcin | Chwaleba | GIM PWr |
12. | Grzegorz | Ciepłucha | GIM PWr |
13. | Jakub | Cisowski | GIM PWr |
14. | Adam | Cygankiewicz | GIM PWr |
15. | Piotr | Cywiński | GIM 23 Wrocław |
16. | Aleksander | Czapla | GIM 13 Wrocław |
17. | Łukasz | Czarnik | GIM 29 Wrocław |
18. | Milena | Derechowska | GIM 23 Wrocław |
19. | Ewa | Dobrowolska | GIM 19 Wrocław |
20. | Jakub | Dobrzański | GIM 3 Lubin |
21. | Adam | Dowgird | GIM 13 Wrocław |
22. | Aleksander | Duda | GIM 13 Wrocław |
23. | Krzysztof | Dziuba | GIM PWr |
24. | Tomasz | Ferens | GIM 13 Wrocław |
25. | Jakub | Franczak | GIM PWr |
26. | Krzysztof | Gąciarz | GIM PWr |
27. | Oliwia | Gładysz | GIM 23 Wrocław |
28. | Wiktoria | Grabosz | GIM 30 Wrocław |
29. | Natalia | Greber | GIM 23 Wrocław |
30. | Mateusz | Halko | GIM PWr |
31. | Piotr | Hertman | GIM PWr |
32. | Krzysztof | Hirek | GIM 29 Wrocław |
33. | Igor | Hołowacz | GIM PWr |
34. | Justyna | Igras | GIM PWr |
35. | Damian | Jagiełło | GIM PWr |
36. | Ignacy | Jakiel | GIM 13 Wrocław |
37. | Łukasz | Janiak | GIM PWr |
38. | Malwina | Janiak | GIM 23 Wrocław |
39. | Wiktoria | Jarząb | GIM PWr |
40. | Dariusz | Jędras | GIM 13 Wrocław |
41. | Szymon | Kaczorowski | GIM 13 Wrocław |
42. | Mikołaj | Kaim | GIM 23 Wrocław |
43. | Jan | Kański | GIM PWr |
44. | Sławomir | Kasenberg | GIM 1 Wrocław |
45. | Adam | Kawałko | GIM 30 Wrocław |
46. | Mateusz | Kelner | GIM PWr |
47. | Julia | Kiczka | GIM 23 Wrocław |
48. | Adam | Kiełbowicz | GIM 1 Wrocław |
49. | Sebastian | Klauza | GIM 13 Wrocław |
50. | Natalia | Klepacka | GIM PWr |
51. | Aleksander | Kłak | GIM 23 Wrocław |
52. | Zofia | Kołaczkowska | GIM 19 Wrocław |
53. | Antoni | Kołat | GIM PWr |
54. | Jan | Kołczan | GIM 1 Wrocław |
55. | Błażej | Konwant | GIM 23 Wrocław |
56. | Bartosz | Kosiński | GIM PWr |
57. | Antonina | Kosmala | GIM PWr |
58. | Kacper | Kowal | GIM 23 Wrocław |
59. | Mateusz | Kowalski | GIM 23 Wrocław |
60. | Magda | Kozajda | GIM w ZSO Złotoryja |
61. | Piotr | Kozłowski | GIM 29 Wrocław |
62. | Kornel | Krawiec | GIM PWr |
63. | Antoni | Krzak | GIM PWr |
64. | Artur | Krzyżyński | GIM PWr |
65. | Michał | Kucharski | GIM PWr |
66. | Jędrzej | Lewandowski | GIM PWr |
67. | Paweł | Lewandowski | GIM 1 Wrocław |
68. | Łukasz | Lipski | GIM PWr |
69. | Karolina | Lubczańska | GIM PWr |
70. | Dawid | Łebkowski | GIM 29 Wrocław |
71. | Marek | Łuksin | GIM PWr |
72. | Jakub | Madajczak | GIM PWr |
73. | Maksym | Malicki | GIM PWr |
74. | Dominik | Martowski | GIM PWr |
75. | Patryk | Mateusiak | GIM PWr |
76. | Oskar | Matysik | GIM w ZSO Złotoryja |
77. | Mikołaj | Miążek | GIM PWr |
78. | Mateusz | Michalski | GIM 1 Wrocław |
79. | Kacper | Misiaszek | GIM PWr |
80. | Karolina | Muciek | GIM 23 Wrocław |
81. | Anna | Nalepka | GIM 2 Głogów |
82. | Krzysztof | Niedorys | GIM 18 Wrocław |
83. | Karol | Noganowicz | GIM PWr |
84. | Krzysztof | Nowak | GIM PWr |
85. | Dominika | Nurek | GIM 1 Wrocław |
86. | Łukasz | Orski | GIM PWr |
87. | Mateusz | Padarz | GIM PWr |
88. | Tomek | Paluchniak | GIM 30 Wrocław |
89. | Dominik | Pawliszewski | GIM 23 Wrocław |
90. | Adam | Pędziwiatr | GIM PWr |
91. | Milena | Pietrzyk | GIM 48 Wrocław |
92. | Miłosz | Pilecki-Silva | GIM 23 Wrocław |
93. | Jan | Piotrowski | GIM PWr |
94. | Michał | Piórkowski | GIM S. Urszulanek Ww |
95. | Bartosz | Piworowicz | GIM 13 Wrocław |
96. | Ireneusz!!! | Placek | GIM 13 Wrocław |
97. | Małgorzata | Plewka | GIM PWr |
98. | Maciej | Płonka | GIM PWr |
99. | Marta | Płóciniczak | GIM PWr |
100. | Karol | Popiołek | GIM PWr |
101. | Szymon | Ptak | GIM 29 Wrocław |
102. | Aleksander | Pytelewski | GIM 48 Wrocław |
103. | Wojciech | Rachwalik | GIM PWr |
104. | Patryk | Ruczkin | GIM PWr |
105. | Konrad | Rudnicki | GIM 23 Wrocław |
106. | Bogdan | Rychlikowski | GIM PWr |
107. | Pamela | Sautra | GIM 13 Wrocław |
108. | Szymon | Sawa | GIM PWr |
109. | Franciszek | Sernecki | GIM 13 Wrocław |
110. | Zuzanna | Sikorska | GIM PWr |
111. | Jan | Skibiński | GIM 29 Wrocław |
112. | Konrad | Skowron | GIM 13 Wrocław |
113. | Stanisław | Sochacki | GIM PWr |
114. | Wiktor | Sodowy | ??? |
115. | Joanna | Stachowicz | GIM 13 Wrocław |
116. | Łukasz | Strugarek | GIM PWr |
117. | Zofia | Stypułkowska | GIM PWr |
118. | Aleksandra | Szlachta | GIM PWr |
119. | Martyna | Szymańska | GIM 1 Wrocław |
120. | Szymon | Śrutka | GIM 1 Trzebnica |
121. | Łukasz | Świszcz | GIM PWr |
122. | Mateusz | Teplicki | GIM PWr |
123. | Krzysztof | Tokarz | GIM 13 Wrocław |
124. | Martyna | Trojanowska | GIM PWr |
125. | Agnieszka | Turko | GIM PWr |
126. | Agnieszka | Uchmerek | GIM PWr |
127. | Julian | Wach | GIM PWr |
128. | Konrad | Wagner | GIM 13 Wrocław |
129. | Katarzyna | Warwas | GIM PWr |
130. | Urszula | Waszkowiak | GIM PWr |
131. | Maciej | Wąsiel | GIM 30 Wrocław |
132. | Szymon | Wieczorek | GIM PWr |
133. | Michał | Wiktorowski | GIM 23 Wrocław |
134. | Konrad | Witczak | GIM PWr |
135. | Mateusz | Witecki | GIM PWr |
136. | Wiktoria | Wojdyło | GIM PWr |
137. | Gabriela | Wojnarowicz | GIM 13 Wrocław |
138. | Bartosz | Wojtas | GIM 23 Wrocław |
139. | Oliwia | Wojtczak | GIM PWr |
140. | Johan | Wooho Lee | GIM Ekola Wrocław |
141. | Weronika | Wójcik | GIM 23 Wrocław |
142. | Patrycja | Wysowska | GIM 30 Wrocław |
143. | Julia | Zabłotni | GIM PWr |
144. | Maciej | Zieliński | GIM PWr |
145. | Łukasz | Besuch | GIM 26 Wrocław |
146. | Kalina | Białek | GIM 26 Wrocław |
147. | Marianna | Ceglarek | GIM 26 Wrocław |
148. | Hanna | Godlewska | GIM 26 Wrocław |
149. | Nadia | Hoffmann | GIM 26 Wrocław |
150. | Natalia | Jaromin | GIM 26 Wrocław |
151. | Agnieszka | Mazurek | GIM 26 Wrocław |
152. | Michał | Opala | GIM 26 Wrocław |
153. | Rafał | Owczarski | GIM 26 Wrocław |
154. | Mikołaj | Poliński | GIM 26 Wrocław |
155. | Krzysztof | Siekierski | GIM 26 Wrocław |
156. | Szymon | Sowicki | GIM 26 Wrocław |
157. | Antonina | Strumińska | GIM 26 Wrocław |
158. | Karolina | Szewczyk | GIM 26 Wrocław |
159. | Wiktoria | Szewczyk | GIM 26 Wrocław |
160. | Zofia | Świerczewska | GIM 26 Wrocław |
161. | Magdalena | Tytoń | GIM 26 Wrocław |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Arkadiusz | Bała | ALO Pwr |
2. | Martyna | Bołkanowicz | LO 3 Wrocław |
3. | Julia | Cudak | SLO Kłodzko |
4. | Jakub | Dworzański | ALO PWr |
5. | Wiktor | Garncarczyk | ALO PWr |
6. | Piotr | Haniszewski | ALO PWr |
7. | Kajetan | Hrycyk | ALO PWr |
8. | Krzysztof | Jopek | ALO PWr |
9. | Karol | Kobiałka | ALO PWr |
10. | Maksymilian | Kondak | ALO PWr |
11. | Piotr | Krajewski | EZN Wrocław |
12. | Paweł | Kuźma | LO 5 Wrocław |
13. | Katarzyna | Łukasiewicz | ALO PWr |
14. | Jakub | Nadolny | ALO PWr |
15. | Jakub | Niksiński | ALO PWr |
16. | Barbara | Piekarska | ALO PWr |
17. | Kamil | Piszczek | EZN Wrocław |
18. | Łukasz | Pluta | ALO PWr |
19. | Piotr | Rogula | ALO PWr |
20. | Justyna | Rychel | SLO Kłodzko |
21. | Joanna | Sieradzka | LO 3 Wrocław |
22. | Jan | Sobków | ALO PWr |
23. | Aleksandra | Stężowska | ALO PWr |
24. | Norbert | Świderski | ALO PWr |
25. | Dominika | Żołnierz | SLO Kłodzko |
PROFESJONALIŚCI
lp | imię | nazwisko | afiliacja |
1. | Wojciech | Charewicz | informatyk z Wrocławia |
2. | Paweł | Olszewski | nauczyciel SP Sadków |
3. | Piotr | Sterc | student matematyki UWr |
4. | Grzegorz | Wiączkowski | informatyk z Wrocławia |
5. | Michał | Żłobicki | student matematyki UWr |
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Anna | Adamczyk | SP 23 Wrocław |
2. | Szymon | Baldy | SP 8 Wrocław |
3. | Baja | Bator | SP 91 Wrocław |
4. | Tymon | Becella | SP Primus Wrocław |
5. | Albert | Beżaniszwili | SP 1 Wrocław |
6. | Jakub | Białach | SP 1 Wrocław |
7. | Dominik | Bieńczyk | SP 3 Wrocław |
8. | Bartłomiej | Bochnak | SP Primus Wrocław |
9. | Alicja | Bonar | SP 91 Wrocław |
10. | Kamil | Borowski | SP 1 Wrocław |
11. | Mikołaj | Borysewicz | SP 53 Wrocław |
12. | Antoni | Buraczewski | SP 107 Wrocław |
13. | Szymon | Burzyński | SP 98 Wrocław |
14. | Oskar | Chamela | SP 80 Wrocław |
15. | Michał | Charlikowski | SP 42 Wrocław |
16. | Monika | Chrzanowska | SP 24 Wrocław |
17. | Mikołaj | Cieciuch | SP Św. Katarzyna |
18. | Helena | Ciesielska | SP 63 Wrocław |
19. | Anna | Darulewska | SP 91 Wrocław |
20. | Bartłomiej | Długosz | SP 23 Wrocław |
21. | Marek | Dobrzański | SP 3 Wrocław |
22. | Krzysztof | Drab | SP 3 Wrocław |
23. | Miłosz | Dudała | SP Primus Wrocław |
24. | Maciej | Durkalec | SP 1 Wrocław |
25. | Dawid | Dzieleńdziak | SP 3 Wrocław |
26. | Jan | Dziewoński | SP Atut Wrocław |
27. | Marceli | Dziuba | SP 24 Wrocław |
28. | Zuzanna | Franz | SP 98 Wrocław |
29. | Tomasz | Gąciarz | SP 3 Wrocław |
30. | Jaśmina | Gładysz | SP 23 Wrocław |
31. | Paweł | Głowacki | SP 91 Wrocław |
32. | Amelia | Głuszak | SP 23 Wrocław |
33. | Julia | Głuszko | SP 44 Wrocław |
34. | Adam | Gocel | SP 44 Wrocław |
35. | Jan | Godek | SP 91 Wrocław |
36. | Anna | Gołębiowska | SP 91 Wrocław |
37. | Krzysztof | Góral | SP Primus Wrocław |
38. | Zuzanna | Grąbczewska | SP 53 Wrocław |
39. | Bartosz | Grobelny | SP 68 Wrocław |
40. | Milena | Habas | SP 91 Wrocław |
41. | Paweł | Habuda | SP Św. Katarzyna |
42. | Marta | Hałaczkiewicz | SP Primus Wrocław |
43. | Marlena | Holtoś | SP Atut Wrocław |
44. | Antoni | Iżykowski | SP 68 Wrocław |
45. | Tomasz | Jakubaszko | SP Św. Katarzyna |
46. | Jakub | Jarosz | SP 98 Wrocław |
47. | Mateusz | Kameduła | SP 8 Wrocław |
48. | Marek | Karwowski | SP 1 Wrocław |
49. | Weronika | Kierakowicz | SP 63 Wrocław |
50. | Kamila | Kobylańska | SP 23 Wrocław |
51. | Jan | Komornicki | SP 23 Wrocław |
52. | Kamil | Komza | SP 98 Wrocław |
53. | Anastazja | Kopycińska | SP 107 Wrocław |
54. | Tymon | Kotowski | SP 23 Wrocław |
55. | Maksymilian | Kowalski | SP 3 Wrocław |
56. | Jakub | Krajanowski | SP Atut Wrocław |
57. | Grzegorz | Kraszewski | SP 91 Wrocław |
58. | Lothar | Krökel | SP 63 Wrocław |
59. | Emilia | Królikowska | SP 1 Wrocław |
60. | Nicola | Kruczała | SP 98 Wrocław |
61. | Amelia | Krysa | SP 76 Wrocław |
62. | Jagoda | Kryza | SP Chrząstawa Wlk. |
63. | Szymon | Kuśmierczyk | SP 24 Wrocław |
64. | Jan | Lachowicz | SP 23 Wrocław |
65. | Paweł | Lech | SP 80 Wrocław |
66. | Łukasz | Lenart | SP 91 Wrocław |
67. | Leon | Lewiński | SP 24 Wrocław |
68. | Szymon | Lipczyński | SP 1 Wrocław |
69. | Marek | Machaj | SP 1 Wrocław |
70. | Bartłomiej | Maciołek | SP 98 Wrocław |
71. | Weronika | Madej | SP 76 Wrocław |
72. | Oliwia | Majtyka | SP 3 Wrocław |
73. | Antoni | Makowczyński | SP 98 Wrocław |
74. | Jarosław | Maliński | SP 80 Wrocław |
75. | Bartosz | Małek | SP 68 Wrocław |
76. | Julia | Małowiecka | SP 98 Wrocław |
77. | Marek | Marchewa | SP 98 Wrocław |
78. | Filip | Mądry | SP 91 Wrocław |
79. | Jan | Michael | SP 91 Wrocław |
80. | Aleksandra | Mikosza | SP 76 Wrocław |
81. | Jarosław | Mykuliak | SP 1 Wrocław |
82. | Marek | Napora | SP 44 Wrocław |
83. | Weronika | Nawój | SP 23 Wrocław |
84. | Jakub | Nowak | SP 91 Wrocław |
85. | Leon | Nowak | SP 63 Wrocław |
86. | Filip | Olender | SP Żórawina |
87. | Maja | Omelaniuk | SP 3 Wrocław |
88. | Zofia | Orska | SP 53 Wrocław |
89. | Artur | Partyński | SP 24 Wrocław |
90. | Franciszek | Pawlik | SP 91 Wrocław |
91. | Piotr | Perski | SP Atut Wrocław |
92. | Jan | Pezda | SP 3 Wrocław |
93. | Andrzej | Pijanowski | SP 3 Wrocław |
94. | Maja | Pluta | SP 76 Wrocław |
95. | Tymon | Pławski | SP 91 Wrocław |
96. | Lidia | Podoluk | SP 24 Wrocław |
97. | Maja | Reiner | SP 91 Wrocław |
98. | Paweł | Rzatkiewicz | SP 24 Wrocław |
99. | Filip | Sacha | SP 44 Wrocław |
100. | Agata | Sinkiewicz | SP 91 Wrocław |
101. | Alicja | Skrzek | SP 68 Wrocław |
102. | Konrad | Słota | SP 68 Wrocław |
103. | Wojciech | Sobiński | SP 23 Wrocław |
104. | Emilia | Sternik | SP Św. Katarzyna |
105. | Michał | Strugarek | SP 91 Wrocław |
106. | Weronika | Stryjska | SP 53 Wrocław |
107. | Zuzanna | Szatkowska | SP 63 Wrocław |
108. | Michalina | Szmer | SP 68 Wrocław |
109. | Aleksandra | Szostak | SP Chrząstawa Wlk. |
110. | Wiktor | Szpara | SP 68 Wrocław |
111. | Maciej | Szurlej | SP 23 Wrocław |
112. | Jakub | Szydło | SP 24 Wrocław |
113. | Julia | Świder | SP Atut Wrocław |
114. | Katarzyna | Tomaszek | SP 91 Wrocław |
115. | Jan | Torba | SP 98 Wrocław |
116. | Marcel | Traczyk | SP Ratowice |
117. | Witold | Turowicz | SP 24 Wrocław |
118. | Zofia | Urbanowicz | SP 76 Wrocław |
119. | Maja | Waszak | SP 68 Wrocław |
120. | Adam | Wieczorek | SP 3 Wrocław |
121. | Lucyna | Wojdyło | SP 24 Wrocław |
122. | Piotr | Wojsiat | SP 53 Wrocław |
123. | Stanisław | Wontor | SP Primus Wrocław |
124. | Hanna | Zaremba | SP 3 Wrocław |
125. | Filip | Zielonka | SP Chrząstawa Wlk. |
126. | Łucja | Ziółko | SP Primus Wrocław |
127. | Cyprian | Ziółkowski | SP 23 Wrocław |
128. | Kacper | Zybert | SP 23 Wrocław |
129. | Helena | Żabska | SP Atut Wrocław |
130. | Julia | Żółkiewicz | SP 98 Wrocław |
131. | Aleksandra | Żurak | SP 98 Wrocław |
132. | Emilia | Żurek | SP 53 Wrocław |
GIMNAZJA
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Paweł | Anguslki | GIM Salez. Lublin |
2. | Marta | Bieganek | GIM 13 Wrocław |
3. | Antoni | Bieniasz | GIM Atut Wrocław |
4. | Aleksandra | Birut | GIM Salez. Lublin |
5. | Rafał | Bożek | GIM 1 Wrocław |
6. | Piotr | Browarski | GIM Atut Wrocław |
7. | Wojciech | Caba | GIM Primus Wrocław |
8. | Piotr | Cichocki | GIM 13 Wrocław |
9. | Anna | Czachorowska | MKM Mały Pitagoras |
10. | Mateusz | de Sausa | GIM Parnas Wrocław |
11. | Daria | Dziakowska | Społ. GIM Kamienna Góra |
12. | Jakub | Główka | GIM Atut Wrocław |
13. | Anna | Głuńska | GIM Atut Wrocław |
14. | Adam | Górkiewicz | GIM 1 Wrocław |
15. | Adrian | Herda | GIM 39 Wrocław |
16. | Aleksandra | Hudziak | GIM 3 Głogów |
17. | Grzegorz | Kaczmarski | GIM 13 Wrocław |
18. | Michał | Kamiński | GIM Salez. Lublin |
38. | Mateusz | Kapusta | GIM 14 Wrocław |
19. | Adam | Kołodziej | Społ. GIM Kamienna Góra |
36. | Jakub | Kot | GIM 14 Wrocław |
20. | Aleksander | Król | Społ. GIM Kamienna Góra |
21. | Joanna | Kulig | GIM 1 Legnica |
22. | Jakub | Kutyła | GIM 3 Głogów |
23. | Stanisław | Łyczkowski | GIM 1 Wrocław |
24. | Jakub | Michalski | GIM 13 Wrocław |
25. | Damian | Nasiadek | GIM 2 Oleśnica |
26. | Krzysztof | Olejniczak | GIM Parnas Wrocław |
27. | Antoni | Podgórski | GIM Parnas Wrocław |
28. | Maksymilian | Potoczny | GIM Atut Wrocław |
29. | Barbara | Rolska | GIM 13 Wrocław |
30. | Julia | Szmuc | GIM Primus Wrocław |
31. | Michalina | Szymańska | GIM Parnas Wrocław |
32. | Brygida | Wójcicka | GIM 1 Wrocław |
33. | Maciej | Zawadzidło | GIM 1 Wrocław |
34. | Jakub | Zawodny | GIM 13 Wrocław |
37. | Jan | Zboiński | GIM 14 Wrocław |
35. | Borys | Żukowski | GIM 1 Wrocław |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
lp | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Zuzanna | Bardian | LO 3 Wrocław |
2. | Jaromir | Bączkiewicz | LO 3 Wrocław |
3. | Mateusz | Biłyk | LO 3 Wrocław |
4. | Wojciech | Binert | LO 1 Głogów |
5. | Michał | Bryjak | LO 1 Głogów |
6. | Wojciech | Cebula | LO 9 Wrocław |
7. | Agata | Chmielowiec | LO 9 Wrocław |
8. | Marcin | Chrąchol | LO 9 Wrocław |
9. | Bartłomiej | Chwiłkowski | LO 12 Wrocław |
10. | Dariusz | Ciesielski | LO 3 Wrocław |
11. | Michał | Czarny | LO 9 Wrocław |
12. | Grzegorz | Czech | LO 3 Wrocław |
13. | Arkadiusz | Dębski | LO 1 Lubin |
14. | Maciej | Fabrowicz | LO 9 Wrocław |
15. | Martyna | Firgolska | LO 3 Wrocław |
16. | Dominik | Gdesz | LO 3 Wrocław |
17. | Piotr | Góralewicz | LO 10 Wrocław |
18. | Konrad | Górski | LO 9 Wrocław |
19. | Michał | Grzesiński | LO 1 Głogów |
20. | Michał | Grzybowski | LO 3 Wrocław |
21. | Katarzyna | Hasal | LO 1 Głogów |
22. | Dominik | Hawryluk | LO 3 Wrocław |
23. | Dawid | Ignasiak | LO 3 Wrocław |
24. | Wiktor | Jacaszek | LO 3 Wrocław |
25. | Natalia | Jeszka | LO 3 Wrocław |
26. | Karol | Jędrzejewski | LO 3 Wrocław |
27. | Łukasz | Jędrzejko | LO 3 Wrocław |
28. | Jakub | Kaczmarek | LO 3 Wrocław |
29. | Mateusz | Kandybo | LO 3 Wrocław |
30. | Immanuel? | Kant? | LO 3 Wrocław |
31. | Agata | Kasprzak | LO 3 Wrocław |
32. | Konrad | Kieda | LO 3 Wrocław |
33. | Marcin | Kiryczyński | LO 12 Wrocław |
34. | Magdalena | Kłodnicka | LO 3 Wrocław |
35. | Karol | Knapiński | LO 3 Wrocław |
36. | Jakub | Kobik | LO 3 Wrocław |
37. | Arkadiusz | Kozdra | LO 14 Wrocław |
38. | Jan | Koźlik | LO 3 Wrocław |
39. | Kacper | Krasnopolski | LO 3 Wrocław |
40. | Oliwia | Kropidłowska | LO 3 Wrocław |
41. | Jakub | Krzysztoń | LO 3 Wrocław |
42. | Wiktor | Kuchta | LO 3 Wrocław |
43. | Jakub | Kuciński | LO 3 Wrocław |
44. | Karol | Kuczmarz | LO 3 Wrocław |
45. | Małgorzata | Lower | LO 3 Wrocław |
46. | Szymon | Łaskarzewski | LO 9 Wrocław |
47. | Bartosz | Łyskawa | LO 12 Wrocław |
48. | Małgorzata | Maciejewska | LO 3 Wrocław |
49. | Łukasz | Majsiak | LO 3 Wrocław |
50. | Grzegorz | Malaga | LO 9 Wrocław |
51. | Michał | Matusiak | LO 3 Wrocław |
52. | Jan | Micygiewicz | LO 3 Wrocław |
53. | Marcel | Mordarski | LO 3 Wrocław |
54. | Grzegorz | Myjak | LO 1 Jawor |
55. | Barbara | Nohr | LO 3 Wrocław |
56. | Tomasz | Osada | LO 9 Wrocław |
57. | Daria | Perkowska | LO 3 Wrocław |
58. | Wojciech | Piątek | LO 3 Wrocław |
59. | Filip | Pietrzak | LO 3 Wrocław |
60. | Antoni | Pokusiński | LO 3 Wrocław |
61. | Adam | Rybak | LO 9 Wrocław |
62. | Helena | Sękowska | LO 3 Wrocław |
63. | Michał | Sobkowiak | LO 3 Wrocław |
64. | Baruch? | Spinoza? | LO 3 Wrocław |
65. | Tomasz | Terlecki | LO 3 Wrocław |
66. | Adam | Turowski | LO 3 Wrocław |
67. | Renata | Wacławowicz | LO 9 Wrocław |
68. | Mateusz | Walków | LO 12 Wrocław |
69. | Natalia | Zbroniec | LO 1 Lubin |
70. | Mateusz | Żurowski | LO 9 Wrocław |
PROFESJONALIŚCI
lp | imię | nazwisko | afiliacja |
1. | Anna | Dziadkowiec-Plewko | nauczycielka GM 3 Głogów |
2. | Katarzyna | Ignaszewska | nauczycielka GM 13 Ww |
3. | Maciej | Kucharski | student ISIM UWr |
4. | Włodzimierz | Mizia | nauczyciel LO 3 Ww |
5. | Sebastian | Nawara | student chemii UWr |
6. | Paulina | Olewicz | studentka PWr |
7. | Ewa | Orzęcka | nauczycielka GM 3 Głogów |
8. | Bartosz | Pawliczak | student matematyki PWr |
9. | Karol | Rodziński | student II UWr |
10. | Jakub | Rozenbajger | student Pwr |
11. | Urszula | Szymczak | nauczycielka LO 12 Ww |
12. | Michał | Śliwiński | nauczyciel LO 3 Ww |
13. | Juliusz | Tarnowski | student PWr |
14. | Zuzanna | Wrońska | nauczycielka LO 10 Ww |
AMATORZY
lp | imię | nazwisko | afiliacja |
1. | Katarzyna | Kozdra | pracownik fundacji |
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. | Łukasz | Banaś | SP 46 Wrocław |
2. | Filip | Bykowski | SP 73 Wrocław |
3. | Piotr | Debicki | SP 17 Wrocław |
4. | Łukasz | Hadryś | SP 10 Wrocław |
5. | Amelia | Iwańska | SP 73 Wrocław |
6. | Paweł | Trybel | SP 6 Brzeg |
7. | Emilia | Żurek | SP 53 Wrocław |
GIMNAZJA
1. | Mikołaj | Balwicki | GIM 49 Wrocław |
2. | Kacper | Bernaciak | GIM 14 Wrocław |
3. | Jakub | Czarny | GIM 49 Wrocław |
4. | Aleksandra | Dancewicz | GIM 2 Wołów |
5. | Jakub | Dawidowicz | GIM 49 Wrocław |
6. | Krzysztof | Dobrucki | GIM 49 Wrocław |
7. | Igor | Dudkiewicz | GIM 49 Wrocław |
8. | Jan | Gałkiewicz | GIM 49 Wrocław |
9. | Adam | Gil | GIM 49 Wrocław |
10. | Dawid | Grzesiński | GIM 5 Głogów |
11. | Adam | Jasiak | GIM 49 Wrocław |
12. | Wiktor | Jeżowski | GIM 40 Wrocław |
13. | Szymon | Jędras | GIM 20 Wrocław |
14. | Dawid | Konieczko | GIM Szprotawa |
15. | Piotr | Kosiara | GIM 49 Wrocław |
16. | Adrianna | Kowalczyk | GIM 5 Głogów |
17. | Beata | Łakoma | GIM 49 Wrocław |
18. | Izabela | Minowska | GIM 49 Wrocław |
19. | Jakub | Musiał | GIM 49 Wrocław |
20. | Stanisław | Nowakowski | GIM 49 Wrocław |
21. | Kacper | Olczak | GIM 49 Wrocław |
22. | Helena | Piekarska | GIM 49 Wrocław |
23. | Jakub | Piotrowski | GIM 49 Wrocław |
24. | Jeremiasz | Preiss | GIM 49 Wrocław |
25. | Szymon | Ptak | GIM 29 Wrocław |
26. | Stanisław | Reda | GIM 49 Wrocław |
27. | Michał | Rzepka | GIM 5 Głogów |
28. | Magdalena | Słonińska | GIM 49 Wrocław |
29. | Cyryl | Szatan | GIM 49 Wrocław |
30. | Krzysztof | Szymański | GIM 49 Wrocław |
31. | Antoni | Śmidoda | GIM 49 Wrocław |
32. | Paweł | Tkocz | GIM 49 Wrocław |
33. | Michał | Tłuczek | GIM 5 Głogów |
34. | Marek | Wiśniewski | GIM 49 Wrocław |
35. | Julia | Wojakowska | GIM 49 Wrocław |
36. | Andrzej | Zaród | GIM 49 Wrocław |
SZKOŁY ŚREDNIE
1. | Kajetan | Bilski | LO 3 Wrocław |
2. | Szymon | Blida | LO 1 Głogów |
3. | Julia | Dembowska | LO 14 Wrocław |
4. | Radosław | Girul | LOMS 1 Wrocław |
5. | Krystyna | Korzonek | LO 14 Wrocław |
6. | Olga | Niedorys | LO 14 Wrocław |
7. | Dominika | Opala | LO 5 Wrocław |
8. | Miłosz | Segedyn | LO Lubań |
9. | Dawid | Sroka | LO 5 Wrocław |
10. | Maciej | Turkiewicz | LO Lubań |
11. | Kornel | Witkowski | LO Trzebnica |
PROFESJONALIŚCI
1. | Krzysztof | Bednarek | student II UWr |
2. | Michał | Błauciak | student II UWr |
3. | Kamila | Bojar | student PWr |
4. | Dominik | Bojko | student PWr |
5. | Alicja | Dembczak | studentka matematyki UO |
6. | Łukasz | Dutka | student PWr |
7. | Filip | Dyba | student PWr |
8. | Marta | Głowacka | studentka PWr |
9. | Krzysztof | Grzegorczyk | automatyk z Wrocławia |
10. | Adam | Jędras | informatyk z Wrocławia |
11. | Katarzyna | Korzonek | ekonomistka z Wrocławia |
12. | Zygmunt | Krawczyk | nauczyciel ze Szprotawy |
13. | Marcin | Kucharski | student PWr |
14. | Paweł | Kukła | student PWr |
15. | Piotr | Małyszka | student PWr |
16. | Anna | Mikołajczyk | studentka PWr |
17. | Lech | Musielak | nauczyciel z Lubania |
18. | Karol | Niczyj | student PWr |
19. | Rafał | Sroka | informatyk z Wrocławia |
20. | Marzena | Tomaszek | studentka matematyki UO |
AMATORZY
1. | Roman | Ciupa | urzędnik z Wrocławia |
2. | Dorota | Jeżowska | ekonomistka z Wrocławia |
3. | Aleksandra | Lemke | sprzedawca |
4. | Piotr | Mazur | urzędnik ze Złotoryi |
5. | Piotr | Słoniński | manager z Wrocławia |
6. | Adam | Strzeczkowski | pomocnik budowlany z Wrocławia |
7. | Piotr | Śmidoda | doradca finansowy z Lisowic |
8. | August | Trybel | diagnosta z Brzegu |
9. | Robert | Wojakowski | inżynier mechanik z Wrocławia |
10. | Magdalena | Zagiczek | sprzedawca |