Do finału Olimpiady Lingwistyki Matematycznej 2012/13 zakwalifikowano 65 zawodników spośród 507 półfinalistów. Poniżej zamieszczamy listę finalistów oraz plik PDF z pełnymi wynikami półfinału.
Zawody finałowe odbędą się 13 IV na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Szczegółowe informacje zostały rozesłane do szkół, z których pochodzą finaliści, i zostaną wkrótce dołączone w menu po lewej.
Nazwiska podano w kolejności alfabetycznej.
1. | Zbigniew | Andrzejewski | L Akademickie Toruń |
2. | Jan | Bajer | VIII LO Poznań |
3. | Jakub | Barański | II LO Kraków |
4. | Anna | Basaj | XIV LO Warszawa |
5. | Krzysztof | Budny | I LO Włocławek |
6. | Filip | Chmielewski | XIII LO Szczecin |
7. | Michał | Cylwik | XIII LO Szczecin |
8. | Karolina | Cynk | V LO Kraków |
9. | Daniel | Danielski | XIV LO Wrocław |
10. | Kamil | Dębowski | I LO Suwałki |
11. | Piotr | Ewiak | SLO Żary |
12. | Karol | Farbiś | ZSO 6 Radom |
13. | Jan | Gwinner | V LO Kraków |
14. | Michał | Hadryś | XIV LO Wrocław |
15. | Paweł | Holewa | ZS 2 Wałbrzych |
16. | Jędrzej | Jabłoński | I LO Łódź |
17. | Bartłomiej | Janiczak | VI LO Kraków |
18. | Kinga | Jastrzębska | LO im. król. Jadwigi Lublin |
19. | Krzysztof | Jurski | XIII LO Szczecin |
20. | Maciej | Konieczka | III LO Gdynia |
21. | Jan | Kościałkowski | I LO Bydgoszcz |
22. | Katarzyna | Kowalska | XIV LO Warszawa |
23. | Kamil | Krakowiecki | II LO Wodzisław Śląski |
24. | Agata | Krzywicka | I LO Włocławek |
25. | Maciej | Kucharski | XIV LO Wrocław |
26. | Michał | Kukuła | III LO Gdynia |
27. | Michał | Kuźba | VI LO Bydgoszcz |
28. | Arkadiusz | Kwapiszewski | XIII LO Szczecin |
29. | Kacper | Leśniak | V LO Kraków |
30. | Michał | Lisak | XIV LO Wrocław |
31. | Jan | Łuczkiewicz | III LO Gdynia |
32. | Tomasz | Marcinkowski | XIV LO Wrocław |
33. | Rafał | Masełek | L s. Prezentek Rzeszów |
34. | Michał | Mazur | V LO Gliwice |
35. | Barbara | Mroczek | XIV LO Warszawa |
36. | Paweł | Nałęcz-Jawecki | XIV LO Warszawa |
37. | Daniel | Oklesiński | XIV LO Warszawa |
38. | Patryk | Osmólski | VI LO Bydgoszcz |
39. | Karolina | Pająk | III LO Wrocław |
40. | Paulina | Pietrzyk | I LO Białystok |
41. | Krzysztof | Podsiadło | IV LO Tarnów |
42. | Krzysztof | Pszeniczny | L s. Prezentek Rzeszów |
43. | Asman | Rajski | XIV LO Wrocław |
44. | Kamil | Rajtar | V LO Kraków |
45. | Edyta | Rogula | III LO Wrocław |
46. | Kamil | Rychlewicz | I LO Łódź |
47. | Radosław | Serafin | III LO Wrocław |
48. | Martyna | Siejba | XIV LO Wrocław |
49. | Michał | Sieradzki | XIV LO Wrocław |
50. | Tomasz | Skalski | III LO Wrocław |
51. | Michał | Smolnicki | III LO Wrocław |
52. | Beniamin | Stecuła | VIII LO Katowice |
53. | Dawid | Strzelczyk | XIV LO Wrocław |
54. | Wiktor | Szadowiak | LO UŁ Łódź |
55. | Jakub | Szarawarski | LO w CE "Radosna Nowina 2000" Piekary |
56. | Przemysław | Tomczyk | XIII LO Szczecin |
57. | Łukasz | Umiński | ZSO 2 Opole |
58. | Krzysztof | Waraksa | I LO Suwałki |
59. | Tomasz | Wawak | V LO Kraków |
60. | Joanna | Wądołowska | I LO Białystok |
61. | Stanisław | Wilczyński | XIV LO Wrocław |
62. | Mateusz | Włodarczyk | VI LO Bydgoszcz |
63. | Bartosz | Wojtalewicz | VI LO Bydgoszcz |
64. | Jakub | Woliński | ZS 2 Wałbrzych |
65. | Paweł | Zalecki | V LO Kraków |
Załącznik | Wielkość |
---|---|
OLM 2012-2013 - wyniki II etapu.pdf | 586.58 KB |