Rezerwacji miejsc mogą dokonać tylko szkoły (nie osoby prywatne) za pośrednictwem nauczyciela matematyki mejlowo na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl.
razem: 108 = 95 + 13 (A: 32, B: 33, C: 30, K: 13)
legenda
GRUPA A
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | pok. | zb. |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. |
Gabriela Adamczyk Rafał Hodyl Damian Mańkowski Alicja Niedośpiał Sławomir Górawski Julia Hop Bartosz Jaśkiewicz Filip Knefel Natalia Szostak Jakub Śmigielski Sebastian Zięciak Michał Krysiak Michał Fluder Alan Kucharczyk Alicja Musielak Miłosz Segedyn Jakub Reliszka Agata Ryżewska Gabriela Drabik Damian Duszeńko Angelika Jesionka Jakub Mazurowski Daria Nowacka Dominika Skórko Wanda Grochowska Ha-Ram Kang Weronika Kosatka Kacper Mordarski Piotr Wisłowski Julianna Wójcik Mateusz Opala Iwo Pilecki-Silva |
LO 2 Głogów LO 2 Głogów LO 2 Głogów LO 2 Głogów LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 1 Legnica LO 2 Leszno LO Lubań LO Lubań LO Lubań LO Lubań LO Lubań LO Lubań LO 1 Lubin LO 1 Lubin LO 1 Lubin LO 1 Lubin LO 1 Lubin LO 1 Lubin LO 5 Wrocław LO 5 Wrocław LO 5 Wrocław LO 5 Wrocław LO 5 Wrocław LO 5 Wrocław GM 26 Wrocław GM 26 Wrocław |
32 23 23 32 23 32 31 31 32 31 31 23 34 34 24 34 34 24 24 23 24 23 24 24 33 33 33 35 35 33 36 36 |
Le Le Le Le Le Le Le Le Le Le Le Wr Lu Lu Lu Lu Lu Lu Le Le Le Le Le Le Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr |
GRUPA B
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | pok. | zb. |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. |
Kamil Bukowski Rafał Łyżwa Piotr Niemiec Michał Górniak Paweł Makuła Marcin Nahajowski Marcin Rogala Paweł Talar Mateusz Śliwiński Agnieszka Bujak Grzegorz Ciesielski Adam Fabijan Martyna Firgolska Dawid Ignasiak Wiktor Jacaszek Barbara Kamińska Katarzyna Kasperkiewicz Jakub Kobik Filip Komorowski Jacek Kowalski Mikołaj Marsy Aleksander Milach Maria Milach Aleksandra Muciek Jakub Poprawski Mateusz Rzepecki Michał Sobkowiak Artur Stopa Piotr Sterc Andrzej Turko Joanna Wojciechowska Jakub Dworzański Karol Kulawiec |
LO 1 Dzierżoniów LO 1 Dzierżoniów LO 1 Dzierżoniów I LO Legnica I LO Legnica I LO Legnica I LO Legnica I LO Legnica V LO Legnica III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław III LO Wrocław LA PWr Wrocław LA PWr Wrocław |
26 27 26 2 2 2 2 2 2 7 4 4 7 4 4 7 8 4 4 4 4 3 8 8 3 3 3 3 3 3 8 26 26 |
wł/D wł/D wł/D Le Le Le Le Le Le Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr K K |
GRUPA C
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | pok. | zb. |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. |
Michał Fica Kacper Kubacki Michał Biegalski Magdalena Flegel Barbara Konopka Małgorzata Lower Karolina Wiatrzyk Kornelia Minkiewicz Dawid Gromek Robert Jaszczak Jan Kołakowski Kaja Grabowska Barbara Nohr Martyna Reguła Ewa Dobrowolska Artur Krzyżyński Adam Pędziwiatr Szymon Szecówka Aleksander Kartkowski Daria Perkowska Jerzy Szklarek Jakub Żuk Maria Kanczewska Krzysztof Kostanecki Jagoda Paszkiewicz Dominik Tomaszewski Jakub Lask Kacper Cybulski Olimpia Pozauć Oliwia Siwiela |
GM Bolków GM Bolków GM Jaszkotle GM Jaszkotle GM Jaszkotle GM Jaszkotle GM Jaszkotle GM 2 Lubań Sp. GM Jęz. Lubin Sp. GM Jęz. Lubin Sp. GM Jęz. Lubin GM 2 Wołów GM 2 Wołów GM 2 Wołów GM 19 Wrocław GA PWr Wrocław GA PWr Wrocław GA PWr Wrocław GM Optimum Wrocław GM Optimum Wrocław GM Optimum Wrocław GM Optimum Wrocław GM Europejskie Zgorzelec GM Europejskie Zgorzelec GM Europejskie Zgorzelec GM Europejskie Zgorzelec GM Łużyckie Zgorzelec GM Łużyckie Zgorzelec GM Łużyckie Zgorzelec GM Łużyckie Zgorzelec |
1 1 1 11 11 11 11 6 5 5 5 9 9 9 15 10 10 10 16 15 16 16 9 10 9 10 10 10 6 6 |
J J Wr Wr Wr Wr Wr Lu Le Le Le Wr Wr Wr Wr Wr Wr Wr wł/Wr Wr wł/Wr wł wł/Z Z wł/W P Z Z Z Z |
WYKŁADOWCY
l.p. | imię i nazwisko | szkoła | pok. | zb. |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. |
Maciej Kubicki Małgorzata Mikołajczyk Barbara Obremska Krzysztof Omiljanowski Michał Śliwiński Marcelina Chodorowska Katarzyna Ciemna Anna Lipska Aleksander Łukasiewicz Anita Pławiak Weronika Zalisz Michał Żłobicki Wojciech Jedynak |
III LO Ww IM UWr LO 1 Legnica IM UWr IM UWr / III LO Ww IM UWr IM UWr IM UWr ISiM UWr IM UWr IM UWr IM UWr FPPJ Nami |
21 17 17 25 21 12 12 12 21 12 12 3 21 |
Wr Wr L wł wł Wr Wr Wr L Z Wr Wr wł |