Matematyczna Transylwania

• zapisy: do 20 V 2013
  • spotkanie przedwyjazdowe: 3 VI 2013 (godz. 17.15, IM UWr s. 601)
  • wyjazd: 14-22 VIII 2013

odpłatność

620 zł i 130 euro
Opłata obejmuje transport autokarem o podwyższonym standardzie, opiekę pilota, przewodnika i tłumacza, noclegi ze śniadaniami w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami, ubezpieczenie NNW i KL. Nie obejmuje innych posiłków i biletów wstępu.

harmonogram wpłat

• 25 V 2013 - 200 zł/os
  • 25 VI 2013 - 130 euro/os
  • 25 VII 2013 - 420 zł/os