Podajemy punkty zdobyte przez laureatów (na 16 możliwych + 16 bonusowych).
Podajemy punkty laureatów (na 6 możliwych).
Szkoły podajemy osobno w każdej kategorii w kolejności uzyskanych średnich. W nawiasach podano wynik maksymalny i minimalny oraz liczbę uczestników z danej szkoły.
Test jest zaliczony od 18 pkt. Podejemy nazwiska uczniów, którzy zaliczyli test.
lp. | imię i nazwisko | szkoła | wynik |
1. | Wiktor Adamski | I LO Jelenia G. | 40 |
2. | Dominik Kulikowski | I LO Jelenia G. | 37 |
3. | Julita Klubek | II LO Jelenia G. | 37 |
4. | Aleksander Łukasiewicz | I LO Legnica | 37 |
5. | Karolina Stefańska | III LO Wrocław | 37 |
6. | Michał Szachniewicz | SG Optimum Ww | 36 |
7. | Jacek Dera | I LO Jelenia G. | 35 |
8. | Karol Wachtarczyk | II LO Opole | 35 |
9. | Paweł Górecki | I LO Legnica | 34 |
10. | Michał Górniak | SG TWP Legnica | 34 |
11. | Piotr Szymajda | III LO Wrocław | 34 |
12. | Jakub Sztandera | V LO Wrocław | 34 |
13. | Karol Kulawiec | G 2 Ząbkowice Śl. | 33 |
14. | Bartosz Pawliczak | LO Góra | 32 |
15. | Michał Kosmecki | SG TWP Legnica | 32 |
16. | Alicja Kołodziejska | III LO Wrocław | 32 |
17. | Roksana Wójcik | II LO Jelenia G. | 31 |
18. | Mikołaj Dzięciołowski | III LO Wrocław | 30 |
19. | Marcin Kuczer | III LO Ząbkowice Śl. | 30 |
20. | Mateusz Pyzik | I LO Jelenia G. | 29 |
21. | Patrycja Pawłowska | II LO Jelenia G. | 29 |
22. | Paulina Hutnik | LO Lubań | 28 |
23. | Martyna Mikoda | II LO Opole | 28 |
24. | Daniel Moździerz | LO Pleszew | 27 |
25. | Katarzyna Kaszuba | II LO Opole | 26 |
26. | Kamil Kuczaj | I LO Jelenia G. | 25 |
27. | Paweł Nowiszewski | G 2 Kamienna G. | 25 |
28. | Magdalena Gryczka | II LO Jelenia G. | 24 |
29. | Robert Saczyński | I LO Legnica | 24 |
30. | Stanisław Świerczek | I LO Legnica | 23 |
31. | Grzegorz Wirchowski | I LO Legnica | 23 |
32. | Paweł Jacyk | III LO Wrocław | 23 |
33. | Michalina Antoniewska | ZSO Kamienna G. | 22 |
34. | Agnieszka Bieniek | ZSO Kamienna G. | 22 |
35. | Bartłomiej Błaszkiewicz | LO Lubań | 22 |
36. | Miłosz Frąszczak | LO Pleszew | 22 |
37. | Robert Czwartosz | LO Trzebnica | 22 |
38. | Kacper Dąbek | III LO Wrocław | 22 |
39. | Bartosz Pruchnik | III LO Wrocław | 22 |
40. | Michał Żłobicki | III LO Wrocław | 22 |
41. | Wojciech Piotrowski | V LO Wrocław | 21 |
42. | Joanna Stachera | V LO Wrocław | 21 |
43. | Szymon Gryś | XI LO Wrocław | 21 |
44. | Łukasz Słoka | LO Kowary | 20 |
45. | Magdalena Karaś | II LO Opole | 20 |
46. | Monika Fuchsig | III LO Wrocław | 20 |
47. | Jakub Mirosławski | I LO Legnica | 19 |
48. | Krzysztof Stec | I LO Legnica | 19 |
49. | Adrian Gross | I LO Lubin | 19 |
50. | Sebastian Nawara | III LO Wrocław | 19 |
51. | Sebastian Zięciak | SG TWP Legnica | 19 |
52. | Tomasz Klonecki | XI LO Wrocław | 19 |
53. | Bartosz Dulski | G 4 Lubin | 19 |
54. | Mikołaj Marsy | SG Optimum Ww | 18 |
55. | Jakub Stawik | I LO Legnica | 18 |
56. | Adrian Witek | I LO Legnica | 18 |
57. | Joanna Bauer | II LO Opole | 18 |
58. | Anna Birecka | II LO Opole | 18 |
59. | Daria Jura | V LO Wrocław | 18 |
60. | Maja Rogozik | V LO Wrocław | 18 |
Poniżej zamieszczamy zadania i pełne wyniki testu wiadomości po XXIII ZSM do pobrania w plikach pdf.
Załącznik | Wielkość |
---|---|
test_wiadomosci.pdf | 354.3 KB |
wyniki_testu.pdf | 181.29 KB |