zdjęcia
Zdjęcia z wyjazdu autorstwa Janusza Kusia są udostępnione tutaj.
Starożytna cywilizacja grecka stanowiła kolebkę, w której zaczęła kształtować się dzisiejsza europejska tożsamość kulturowa. Bez jej poznania nie jesteśmy w stanie odnaleźć swoich korzeni historycznych i w pełni zrozumieć własnych tradycji.
terminarz
dojazd
opłaty
bilety wstępu
przelewy
należy zabrać
można zabrać
operator
Biuro Turystyczno-Usługowe Juventur
ul. Słowackiego 3, 58-300 Wałbrzych
Szczegółowe warunki uczestnictwa są podane na dole strony.
pilot
Dimos Chatzinikolaou
tel. 507046741
e-mail: amex@wroclaw.home.pl
program
18 II sobota
19 II niedziela
20 II poniedziałek
21 II wtorek
22 II środa
23 II czwartek
24 II piątek
25 II sobota
26 II niedziela
lista uczestników
l.p. | imię i nazwisko | afiliacja | kajuty | pokoje |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. 51. 52. 53. 54. 55. |
Teresa Amrozińska Robert Bareła Renata Boszko Małgorzata Bury Katarzyna Demska Małgorzata Demska Zofia Demska Michał Demski Jolanta Domagała Agnieszka Duda Agnieszka Duda Małgorzata Gadawska Barbara Głowacka Renata Godlewska Irena Jarząbek Elżbieta Jonko Zdzisław Jonko Pola Jonko-Małecka Waldemar Jóźwiak Elżbieta Mielko Violetta Koc-Aleksandrowicz Bożena Koksa Ireneusz Koksa Małgorzata Kołaczkowska Janusz Kuś Teresa Polak -Kuś Marlena Krzyżosiak Andrzej Mikołajczyk Małgorzata Mikołajczyk Irena Nowicka Gabriela Pendyk Magdalena Polesiuk Urszula Pruszyńska-Mincer Małgorzata Purzycka Jan Purzycki Agnieszka Rojak Barbara Roszkowska-Lech Lucyna Saciuk Danuta Serafinowicz Barbara Sieczka Józef Sieczka Mateusz Sieczka Michał Sieczka Wanda Sowińska-Greiner Irena Sroczyńska Cezary Sroczyński Ewa Stanecka-Spuła Agata Strycharczyk Paweł Strycharczyk Beata Szczerba Anna Tymciów Elżbieta Weber Renata Wester Barbara Zarzycka Jerzy Zarzycki |
SP 1 Siechnice SP 83 Wrocław VIII LO Wrocław SP 74 Wrocław SP Smolec SP Smolec SP Smolec SP Smolec ZS 3 Wrocław X LO Wrocław IG UWr SP 3 Trzebnica ASW Wrocław SP 17 Wałbrzych SP 1 Siechnice SP 1 Siechnice SP 1 Siechnice SP 1 Siechnice Cieplice Cieplice P 43 Wrocław SP Dębska Kuźnia SP Dębska Kuźnia IM UWr SP 19 Wrocław SP 19 Wrocław SP 83 Wrocław WPM IM UWr SP 1 Siechnice X LO Wrocław II LO Wałbrzych IM UWr LO 2 Jelenia Góra LO 2 Jelenia Góra I LO Jawor WMINI PW SP 1 Siechnice SP 6 Wrocław ZS Dobrzeń Wielki ZS Dobrzeń Wielki ZS Dobrzeń Wielki ZS Dobrzeń Wielki ZS 3 Wrocław SP 19 Wrocław SP 19 Wrocław ZSA Legnica SP Gm. Oleśnica SP Gm. Oleśnica SP Miękinia LO 1 Jawor SP 93 Wrocław II LO Dzierżoniów ZSE Bolesławiec ZSE Bolesławiec |
1 13 12 2 3 3 3 3 4 5 5 5 14 12 6 6 6 6 7 7 13 13 13 1 8 8 5 7 7 1 2 12 1 9 9 9 4 12 14 10 10 10 10 4 8 8 4 11 11 2 9 14 2 11 11 |
1 26 8 2 3 4 4 3 5 6 6 7 27 23 25 9 9 9 10 10 26 24 24 11 12 12 7 13 13 11 14 23 1 15 15 16 17 25 8 18 18 19 19 5 20 20 17 21 21 14 16 27 2 22 22 |
wolne miejsca | 0 |
Załącznik | Wielkość |
---|---|
Warunki uczestnictwa.pdf | 720.75 KB |